Hind

Electrolux kodumasinad muudavad majapidamistööd lihtsamaks

Electrolux kodumasinad on rohkem kui 100 aastat aidanud hoida kodud puhtad, muutnud pesupesemise lihtsamaks ning inspireerinud toiduvalmistamisel. Electrolux alustas tegevust tolmuimejate valmistamisega 1919. aastal Rootsis.

Tänapäeval pööratakse suurt tähelepanu kodumasinate energiasäästlikkusele ja maksimaalsele efektiivsusele. Oma kaasaegsete lahenduste ja kvaliteetsete seadmetega on Electrolux Eesti kodudes laialt levinud abiline.
Electrolux pesumasin tagab parima riidehoolduse. Lisaks pesemisfunktsioonidele aitab PerfectCare tootesari riideid hoida ja õigesti hooldada, et need säiliks kauem nagu uued. Sama oluline kui pesumasina valimine, on ka kööki sobiva nõudepesumasina leidmine, et tagada köögis puhtus ning säästa vett ja oma väärtuslikku aega. Uus Electrolux nõudepesumasin pakub senisest suuremat mugavust nõudepesumasina täitmisel ja tühjendamisel tänu ComfortLift funktsioonile, mis võimaldab tõsta nõude hoiustamise korvi sobivale kõrgusele.
Electrolux tolmuimeja hoolitseb kodu puhtuse eest ja eemaldab tolmu ka raskesti ligipääsetavatest kohatadest. Sobiva tolmuimejaga on koristamine kiirem ja mugavam ning seetõttu pakub Electrolux laias valikus erinevaid mudeleid, mille hulgas ka juhtmeta tolmuimejad ning nutitelefoniga juhitav innovaatiline robottolmuimeja.