Telkimine on eriline kogemus, mida koos pere või sõpradega ette võtta.  Uus matkavarustuse sari iHike sobib ideaalselt suvistele matkadele ja erinevatele üritustele.

iHike telgid on ruumikad ning neid on kiire ja lihtne püstitada. Telgid on ilmastikukindlad ja peavad kenasti vastu ka suvisele vihmasabinale.

HEA IDEE! Ostes iHike matkavarustuse komplekti säästad raha ja aega!

KASULIK NÕUANNE! Pärast kasutamist tuleb telk alati puhastada ja niiske telk kuivatada, nii on selle eluiga pikem.

Et telgis oleks mõnus ja pehme magada, siis on vajalik soetada ka madrats. iHike madratsiga on hea uni garanteeritud, sest madratsid jätavad rohkelt õhku magaja ja aluspinna vahele.

HEA IDEE! iHike madratsid on kokkupakituna ülimalt ruumisäästlikud ja sobivad seetõttu hästi ka ajutise magamiskohana külalistele.

iHike suvine magamiskott on kerge ja soe ning  sobib kasutamiseks hiliskevadest varasügiseni. L-kujulise luku abil saab magamiskoti vaid ühe liigutusega muuta kaheinimese tekiks.

iHike lebokott on ideaalne kaaslane suvistel matkadel, väliüritustel, festivalidel või rannas. Mugav õhksohva on unikaalne õhuga täiendatav diivan, mis ei vaja pumpamist. Lebokoti õhuga täitmine ja tühjaks laskmine on väga lihtne – kiirematel võtab täitmine aega ainult 10 sekundit.

 Vaata kõiki tooteid: