Mugavad OmaKing sussid ja sandaalid kogu perele

OmaKing on kodumaine kaubamärk, mis tegeleb jalatsite tootmisega. 1993. aastal asutatud ettevõtte eelkäijaks on 1927. aastal Võrumaal tegevust alustanud pereettevõte. OmaKing jalatsid on valmistatud naturaalsetest materjalidest.

Vildist OmaKing sussid on mugavad ja hoiavad jalad soojas. Stiilsed Toku sussid sobivad kandmiseks nii kodus kui ka kontoris. Valikus erinevad värvid ja suurused naistele, meestele ning lastele. 
Kui päeva jooksul on palju liikumist või püstijalu seismist, siis on oluline kanda mugavaid jalanõusid. OmaKing sandaalid on sobivad suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks tööl, vahetusjalatsitena koolis või linnatänavatel. Ergonoomilised ja vastupidavad sandaalid on stiilse disainiga ja valmistatud käsitööna.
Pehmed OmaKing sisetallad suurendavad mugavustunnet ja kaitsevad jalanõusid liigse higistamise ning määrdumise eest. Talvisel ajal kaitsevad soojad sisetallad külma ja niiskuse eest. 
OmaKing kauplused asuvad Eesti suurimates linnades. Lisaks on võimalik tutvuda valikuga ja tellida mugavalt e-poest. Hansapostis on müügil lai valik Omaking tooteid kogu perele.