Järelmaksuga tellimine - mugav ja soodne!

Üldiselt

Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR.

Esitades Hansapostile järelmaksuga tellimuse, annate Hansapostile õiguse töödelda oma isikuandmeid ning kontrollida avalikest allikatest teie krediidivõimekust. 

Järelmaksuga tellimuse vormistamisel kinnitate, et:

* teie taotluses esitatud andmed on õiged, täielikud ning kajastavad teie finantsolukorda avalduse esitamise hetkel

* järelmaksulepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse teie käesolevas taotluses toodud andmed Hansapost OÜ järelmaksupartnerile

* Hansapost OÜ partner Veriff OÜ kontrollib teie kohta andmeid rahvastikuregistrist, mis on vajalikud teie poolt kaupmehele esitatud isikuandmete kontrollimiseks ja isikusamasuse tuvastamiseks, ning töötleb kõiki kogutud andmeid eeltoodud eesmärgil isikuandmete töötlemise korras sätestatud viisil ja tingimustel

* volitate Hansapost OÜ järelmaksupartnereid tegema päringuid teie pensionikonto kohta ja tutvuma pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

* olete teadlik, et järelmaksupartner võib teile teha krediidi väljastamiseks automaatse otsuse teie poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohastes andmekogudes olevate andmete põhjal.


Hansapost jätab endale õiguse järelmaksuga tellimust mitte rahuldada, kui ilmneb, et Tellijal esineb makseraskusi. Hansapost võimaldab järelmaksuga osta ainult täisealistel tellijatel. 

Järelmaksuga on võimalik tellida telefoni ja interneti teel või kataloogist tellides saates kupongi/faksi.

Kui olete sooritanud ostu kasutades järelmaksu, siis toimub paki väljastamine ainult lepingu omanikule isikut tõendava dokumendi alusel. 

Järelmaksu ei saa vormistada, kui tellite paki SmartPOST, Omniva pakiautomaati.
 

Järelmaksuleping

Hansaposti järelmaksu pakkuja (laenuandja) on Koduliising AS, Svea Finance AS või Inbank AS. Järelmaksuga saavad kaupa tellida täisealised ja teovõimelised kliendid. Järelmaksuga ostmiseks tuleb esitada oma isikukood, mille Hansapost esitab laenuandjale. Laenuandja viib läbi krediidianalüüsi ning selgitab välja isikule krediidi andmise võimalikkuse. Laenuandjal on krediidianalüüsi tulemusena õigus järelmaksuga müügist keelduda. Järelmaksuga ostetud kauba hind kuulub tasumisele võrdsete osamaksetena vastavalt Tellija poolt valitud järelmaksu perioodi kuude arvule, mis saab olla 6-60 kuud. 

Kauba vastuvõtmisel postkontorist või muul viisil tutvub tellija kaubaga ning teavitab võimalikest puudustest Hansaposti viivitamatult. Kauba vastuvõtmisega kohustub tellija täitma järelmaksulepingu tingimusi ning tagama koos kaubaga või muul viisil kättesaadud graafiku osamaksete tähtajalist tasumist. Kauba ostmisel järelmaksuga lisandub ostetud kauba kataloogis märgitud hinnale (algmaksumus) täiendavalt intress 25% aastas, mida arvestatakse kauba algmaksumuselt vastavalt järelmaksu perioodi kuude arvule. Krediidi kulukuse määr on alates 36%.

Näide 1. Periood 6 kuud:

Järelmaksuga ostetud kauba lõppsumma = algmaksumus x 1,125. 
Kuumakse = järelmaksu lõppsumma /6

Näide 2. Periood 12 kuud:

Järelmaksuga ostetud kauba lõppsumma = algmaksumus x 1,25. 
Kuumakse = järelmaksu lõppsumma /12

Kui Tellija ei täida Lepingust tulenevaid kohustusi kohaselt ja sellest tulenevalt saadab Laenuandja Tellijale kirjaliku teate Lepingu rikkumise kohta, on Laenuandjal õigus nõuda iga meeldetuletuse saatmise eest tasu kuni 30 €. Juhul, kui Tellija ei täida oma Lepingust tulenevaid rahalisi kohustusi tähtaegselt ja kohaselt on Laenuandjal õigus nõuda Laenusaajalt viivist Lepingus sätestatud intressiga võrdses määras. 

Järelmaksu jaoks sõlmitava laenulepingu üldtingimustega saad tutvuda siin: Koduliising AS laenulepingu üldtingimused, INBANK AS laenulepingu üldtingimused ja  Svea Finance AS laenulepingu üldtingimused

 

Järelmaksukampaania "Telli nüüd ja maksa hiljem"

Järelmaksukampaaniaga liitudes ja järelmaksuga tellides tuleb esimene osamakse tasuda maksepuhkuse lõppedes  (täpne kuupäev lepingu sõlmimisel). Sellest kuupäevast hakkab kehtima ka valitud järelmaksuperiood (kuni 60 kuud). Järelmaksu vormistamise hetkest kuni maksepuhkuse lõpuni  saab tellija oma valitud kaupa kasutada. Kampaaniaga liitudes on igakuine kuumakse sõltuvalt kauba maksumusest ja valitud järelmaksuperioodist erinev tavatingimustel sõlmitud järelmaksulepingu kuumaksest.  Ligikaudse kuumakse saab teada iga toote juures olevat järelmaksukalkulaatorit kasutades ja valides võimaluse „Maksepuhkuse kampaania“


Infotelefon 611 5511