Turvaline tellimine

Maksad siis, kui kauba kätte saad - kas sularahas või kaardiga, vali ise!

Hansaposti e-poest tellides maksad alles kauba kättesaamisel - kas sularahas, deebet- või krediitkaardiga, seda otsustad Sa ise. Samuti ei pea meie juures tasuma osalist ettemaksu. Ka järelmaksuga tellides on meil sissemaks 0 €! Maksmine nagu tavapoes, alles siis, kui kaup käes!

 

Tellimine on turvaline - kõikidel kaupadel on 14-päevane tagastusõigus.

Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki kaupu või osasid siiski ei soovi endale jätta, võid ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretsensioonide esitamise aeg.

 

Hansapost - aastast 1997! Üle 900 000 täidetud tellimuse, müüdud rohkem kui 3,3 miljonit erinevat toodet!

Postimüügikataloog Hansapost alustas tegevust juba 1997 aasta kevadel, ja ka täna jõuab  12 korda aastas klientideni parimate pakkumiste kataloog. Veebikaubamaja on avatud aastaringselt, 24 tundi ööpäevas. Osta mugavalt, kodust lahkumata! 

 

Turvaline ostukoht

„Turvaline ostukoht“ on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav kvaliteedimärk e-poodidele. Kvaliteedimärki omavad e-poed kuuluvad Eesti E-kaubanduse Liitu ning vastavad märgi saamiseks esitatud kriteeriumitele ning nõuetele. Eesmärk on suurendada tarbijates usaldust ning tõsta e-kaubanduse taset ja mainet Eestis.