Biolani Aiakomposter 903796333

Biolani Aiakomposter 903796333

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
249 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Efektiivne kompostija!

• Mõeldud eelkõige aia- ja käimlajäätmete kompostimiseks
• Vastupidav, talub suurepäraselt ilmastikumuutusi ja pakast
• Kompostri kaanes on reguleeritav ventilatsiooniventiil
• Tänu lehtrikujulisele disainile saab kompostri tühjendamiseks lihtsalt komposti pealt maha tõsta

• Lisavarustusena on saadaval alumiiniumvõrgust aluskorv, mis hoiab närilised kompostist eemal.
Aluskorviga varustatud kompostris võib kompostida ka majapidamisjäätmeid
Aluskorvi kaudu toimub ka komposti ventileerimine
Aluskorv ei kuulu komplekti. Saadaval eraldi: 903796334

Biolani Aiakompostri kasutusjuhend:
Komposter paigutatakse hea kandevõimega aluspinnasele, kohta, kuhu ei kogune seisvat vett. Täitmist alustatakse õhurikka aluskihi laotamisega. Jäätmeid lisatakse kihtide kaupa. Tagada tuleb piisav niiskuse ja toitainete sisaldus ning segu kobestamine.
Hapnik: Kompostri kaanes olev reguleeritav ventilatsiooniava avatakse suveks ja suletakse talveks. Jäätmete hulka lisatud Biolani Komposti- ja Käimlaturvas või oksapuru suurendavad komposti hapnikusisaldust.
Niiskus: Tavalise aiakomposti servas asuvad jäätmed kuivavad kergesti. Biolani aiakomposter hoiab paremini niiskust kui puidust kast. Niiskusesisaldus on piisav, kui kompostisegu on niiske ja läikiv. Segu kokkupigistamisel peab sellest eralduma mõni piisk vett.
Toitained: Kompostris peab olema optimaalne süsiniku ja lämmastiku vahekord. Rohelised aiajäätmed, sõnnik, virts, Biolani Kompostiärataja ja köögijäätmed sisaldavad lämmastikku. Surnud jäätmed, näiteks kuivanud hein, õled, puulehed, oksad, Biolani Komposti- ja Käimlaturvas sisaldavad sütt.
Kompostri sisu tuleb üks-kaks korda aastas läbi kaevata. Läbikaevamisel satuvad mittekõdunenud servaosad kõige kuumemasse kohta kompostri keskel. Kompostri tühjendamiseks tõstetakse seade kompostisegu pealt ära. Aiajäätmed küpsevad Biolani Aiakompostris kompostmullaks umbes 1–2 aastaga.

Tooteinfo
Maht: u 900 liitrit
Mõõdud: 106 x 154 x 92 cm
Kaal: 15 kg
Värvus: roheline
Materjal: külmakindel UV-kaitsega polüeteenplast
Lisavarustus: Aluskorv ( Aluskorv ei kuulu komplekti. Saadaval eraldi: 903796334 )

Spetsifikatsioonid

11.5 kg

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.