Compo marjaväetis, pikaajaline (6 kuud) 903795714

Compo marjaväetis, pikaajaline (6 kuud) 903795714 Compo

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
5,95 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Pikaajalise toimega eriotstarbeline marjaväetis, Compo
Compo pikaajalise toimega marjaväetis on uudne väetamissüsteem, kus toitainetevabastamine toimub kahes faasis:
Esmane mõju: helehallid väetisegraanulidvabastavad toiteained kohe, nii et taimed on esimesest päevast alates kõikide olulisemate põhi- ja mikrotoitainetega varustatud. Kõrge algvajadus kaetakse seeläbi optimaalselt. Pikaajaline mõju: vaigukihiga kaetud rohelised väetisegraanulid katavad hilisema toitainete vajaduse. Nende pikaajaline toime (6 kuud) mõjub aeglaselt. Soojuse ja vee mõjul tungivad toitained vähehaaval läbi ümbriskihi. Ühekordsest väetamisest piisab terveks hooajaks. Optimaalne varustamine tänu esmasele ja pikaajalisele mõjule (6 kuud). Pole üle- ega alaväetamist: vajadusekohane doseerimine läbi niiskuse ja soojuse. Kõik olulisemad põhi- ja mikrotoitained igasgraanulis hoolitsevad tugevate õite ja terve kasvu eest. Vastupidavus haiguste ja kahjustuste vastu suureneb. Compo pikaajalise toimega marjaväetis on kooskõlasmarjade, puuvilja ja köögivilja spetsiaalsete vajadustega.

Toitainete sisaldus:
Lämmastik (N) 16% , sellest nitraadina 7,4% (NO3) ja ammooniumina 8.6% (NH4), fosfor 3,7 % (P2O5: 8 %, millest vees lahustuvat 5,9%), kaalium 10,8% (K2O: 13%, millest vees lahustuvat 13%), magneesiumoksiid (MgO) 2%, millest vees lahustuvat 1,9%). Väävel (S) 6%, millest vees lahustuvat 5,5%. Mikroelemendid: boori (B) 0,02%, vaske (Cu) 0,028%, rauda (Fe) 0,29%, mangaani (Mn) 0,03%, molübdeeni (Mo) 0,008%, tsinki (Zn) 0,01%.

Kasutamine:
Maasika uus istandus: 40g/m² pärast istutamist . Köögivili (külvist): 30g/m² ca 2 kuud pärast külvi. Väetis enne istutamist mullaga hästi ära segada. Olemasolevad maasikad: 60g/m² pärast saagikoristust. Marjapõõsad ja viljapuud: 50g/m² märtsis/aprillis . Köögiviljad (mitmeaastased taimed): 40g/m² märtsis/aprillis. Väetis laotada laiali ja segada mullaga.1 supilusikatäis väetist = ca. 25g ; 1 liiter = ca. 1kg.

Kasutamisel panna tähele: puistake väetist ainult mullale. Väetise sattumisel õitele või lehtedele tuleb see eemaldada. Pärast kasutamist sulgege pakend, et kaitsta väetist niiskuse eest. Hoida lastele jakoduloomadele kättesaamatus kohas! Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtudvajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid.
Tootja: COMPO GmbH&Co, Saksamaa

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.