Õitsvate taimede vedelväetis Florovit 250ml 903795855

Õitsvate taimede vedelväetis Florovit 250ml 903795855

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
1,95 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Florovit õitsvatele taimedele See väetis on mulla pinnale kantav toitaine kõikidele dekoratiivtaimede liikidele ja sortidele. Regulaarne väetise kasutamine kiirendab lillepungade arengut, garanteerib taimede tiheda ja ühtlase väljanägemise ning stimuleerib pikka ja rikkalikku õitsemist.

Kasutamine: 10 ml väetist tuleks lahjendada 1,2 liitri veega. Taimedele tuleks lahust anda iga 5-7 päeva järel aprillist oktoobrini. Muld ei tohiks olla kuiv. EÜ-VÄETIS NPK väetise lahus 5 + 6 + 8 mikroelementidega boori B, vaske Cu, rauda Fe, mangaani Mn, molübteeni Mo ja tsinki Zn. Kasutamiseks aianduses — kõikidele toataimedele ja rõdulilledele. Väetise koostis: 5,0% (N) täislämmastik; 1,1% (N) nitraatlämmastik; 3,9% (N) amiidlämmastik; 6,0% (P205) vees lahustuv fosforpentoksiid; 8,0% (K20) vees lahustuv kaaliumoksiid; 0,02% (B) vees lahustuv boor; 0,008% (Cu) vees lahustuv vask — kelaaditud EDTA-ga; 0,03% (Fe) vees lahustuv raud — kelaaditud EDTA-ga; 0,015% (Mn) vees lahustuv mangaan — kelaaditud EDTA-ga; 0,002% (Mo) vees lahustuv molübteen; 0,015% (Zn) vees lahustuv tsink — kelaaditud EDTA-ga. Kelaatimise fraktsiooni aktsepteeritav stabiilsuse pH vahemikus 3 — 7. Kaitske külmumise ja kuumuse eest. Pritsmete korral peske maha rohke veega. Hoida originaalpakendis suletud mahutites.

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.