Compo mullaparandaja/ juure aktivaator Agrosil 903795742

Compo mullaparandaja/ juure aktivaator Agrosil 903795742 Compo

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
6,95 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Compo Mullaparandaja Agrosil
COMPO AGROSIL Wurzel-Turbo: hoolitseb tugeva, sügavaleulatuva juurtesüsteem eest. Efektiivne juurutusvahend kiire ja kindla kasvu jaoks. Kaitseb taimeseenhaiguste eest, aktiveerib ja kiirendab juurte kasvamist , parandab mulla struktuuri. Kasutussoovitused: Istutamisel segage muld AGROSIL Wurzel-Turbo’ga ning pärast istutamistkastke ohtralt. Potti istutamisel: segage muld AGROSIL Wurzel-Turbo-ga,väetage ning kastke. Kasutusaeg: Aastaringselt, eriti veebruarist maini ja septembrist novembrini. AGROSIL Wurzel-Turbot võite ka taime ümbesegada aluspinnaga ja tugevalt kasta. Kasutuskogus: Kuni 20cm läbimõõduga pott 25g poti kohta. Kuni 40cm läbimõõduga pott 50g poti kohta. Põõsad 50g põõsa kohta, Puud 100g puu kohta. Mahumõõdud: 1 supilusikas= ca 15g, 1 tass = ca 120g, 1 liiter = ca 700g. Toitainete sisaldus: Silikaatdioksiid (SiO2) 38%, Fosfor 8,7% (P2O5: 20%) Pärast kasutamist sulgege pakend, et kaitsta väetist niiskuse eest.Hoida laste ja loomade eest! Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid.Kogus 700g.
Tootja: COMPOgmbH&Co, Saksamaa

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.