DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 890446976

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 890446976

  • 14 päeva tagastusõigus
  • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
1999 €
Uus  • 14 päeva tagastusõigus
  • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 on uusversioon Phantom 4 droonist, mis hoiab alles kõik eelmise mudeli head omadused ja lisab veel paremaid juurde. V2.0 on varustatud uute Pro+pelleritega, mis tekitavad 60% vähem müra – eriti kasulik ürituste (pulmade jms) filmimisel. Samuti on uuenduseks DJI OcuSync pildiedastuse süsteem, mis toetab automaatset sageduste vahetamist ja ühildub juhtmevabalt DJI Goggles RE FPV prillidega. See uuendus tagab parema pildiedastuse kvaliteedi ja stabiilsuse ka suurtel kaugustel.

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 mudeliga on komplektis integreeritud 5,5-tollise ekraaniga juhtpult.

Kaamera
DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 säilitab eelkäija suurepärase kaamera. 1-tolline CMOS sensor võimaldab teha 20-megapiksliseid fotosid ja filmida 4K videot kuni 60 kaadrit sekundis. Lisaks suurele sensorile on kaameral ka mehaaniline katik. See tähendab, et võid unustada rolling shutter moonutused kaadritelt ja filmida ka suurtel kiirustel. Ka kaamera optikat on tipptasemel – objektiiv koosneb 8 elemendist 7 grupis.

5-suunaline takistuste vältimine
Me kõik kasutame oma silmi maailma nägemiseks. Phantom 4 Pro+ V2.0 droonil on aga need silmad suunatud ette, taha ja külgedele Obstacle Sensing System süsteemi näol. See võimaldab normaalrežiimis (ei tööta Sport režiimis) tuvastada lennutrajektoorile jäävat takistust ning seda vältida, jäädes enne takistust ühele kohale hõljuma. TapFly, ActiveTrack ning Smart Return Home režiimis lendab Phantom 4 Pro+ takistusest mööda või jääb kokkupõrke vältimiseks ühele kohale hõljuma. Lisaks kuvatakse kasutajale hoiatused, et ka piloot oleks nähtavatest takistustest teadlik.

Allapoole suunatud Vision Positioning moodul kasutab kahte kaamerat ning kahte ultraheli sensorit, mis tagavad viis korda täpsema asukoha jälgimise. Kasutades seda siseruumides, on võimalik lennata sama turvaliselt kui GPS režiimiga õues, kuna droon ei "uju" kohapealt ära. Tänu sellele on võimalik lennata drooniga kuni 50 km/h teades, et droon väldib kokkupõrkeid kõigis suundades.

Näe maailma uutmoodi
Drooni uus juhtpult kasutab OcuSync pildiedastussüsteemi, mis toetab automaatset sageduste vahetamist ning parandab pildiedastuse kvaliteeti ja stabiilsust ka suurtel kaugustel. Samuti ühildub Phantom 4 Pro+ V2.0 juhtmevabalt DJI Goggles RE FPV prillidega, mis viivad Sind koos kahe LTPS ekraani, 1080p lahutusvõime ja 85° vaateväljaga otse sündmuste keskele. DJI OcuSync ühendustehnoloogia abil saad nautida oma lendu FPVs praktiliselt viivituseta.

Vaiksem, nauditavam lend
Uued aerodünaamilised 9455S propellerid ja uus FOC ESC draiverid tagavad parendatud mürakontrolli ja stabiilsuse. Need vähendavad lennumüra tervelt 60% protsenti, võimaldades kedagi häirimata filmida.

Intelligentsed lennurežiimid
Draw

Draw - ehk joonista lubab kasutajal ekraanile joonistades drooni juhtida. Tõmmates sõrmega ekraanile sobiva marsruudi, lendab droon mööda seda hoides kõrgust. See lubab kasutajal keskenduda kaamera tööle.ActiveTrack

ActiveTrack režiim ühendab endas tubli koguse teadust ning suure koguse ulmet. Vahet pole, kas sa jooksed, suusatad, kihutad autoga või sõidad kanuuga kosest alla - Phantom 4 võtab selles režiimis kasutusele nii subjekti jälgimise, tuvastamise kui takistuste vältimise ning lendab sinuga kaasa. Uus süsteem eristab kas soovid jälgida inimest, autot või looma ja seadistab drooni vastavalt.Tapfly

TapFly režiimis piisab Phantom 4 Pro+ juhtimiseks kõigest tahvelarvuti või nutitelefoni ekraanile vajutamisest. See on eriti kasulik siis, kui juhtkangidega lendamine osutub sinu jaoks esmapilgul liiga keeruliseks või soovid keskenduda kadreerimisele mitte drooni juhtimisele. TapFly režiimis töötavad ka 5-suunaline takistusi tuvastavad süsteemid ning tänu sellele suudab Phantom 4 iseseisvalt takistusi vältida. Uuendus näitab ekraanil drooni tõelist liikumissuunda.Return to Home

Uuendatud Return to Home režiimis valib droon ise parima võimaliku tee koju. Süsteem arvestab keskkonnatingimusi. Samuti salvestab droon lennatud tee ja tuleb sama teed tagasi kui puldi ja drooni vaheline signaal on kadunud.Gesture Mode

Gesture Mode lubab drooni kasutada ka ilma puldita. Suunates kaamera enda poole, teeb droon Sinust pildi viibutades käsi teatud moel. DJI Phantom 4 Pro+ suudab õppida ja tuvastada erinevaid liigutusi ja läbi nende rakendada erinevaid intelligentseid lennurežiime.

DJI GO 4
DJI GO 4 rakendus võimaldab drooni piloodil muuta rohkelt kaamera seadeid – näiteks ISO tundlikust, ava, säriaega ja pildi formaati mugavalt ja otse ekraanilt. Samuti ilmuvad muudatuselt koheselt ekraanil.

Tagavarasüsteemid
Nendeks harvadeks juhtudeks, mil kompassilt või sensoritelt tulevad andmed on ebakorrapärased, on Phantom 4 Pro+ V2.0 juba ennetavalt varustatud tagavarasüsteemidega. Kaks kompassi ning kaks IMU süsteemi võimaldab droonil saada infot kahest allikast, võrrelda infot ning sellest lähtuvalt alati õiged otsused teha. Seda ikka selleks, et droon vales suunas lendama ei hakkaks või liiga kiirelt maaga kontakti ei looks.

Spetsifikatsioonid

valge

84°

0 – 40 °C

-90° – 30°

Vision positsioneerimisega

2,4 GHz ISM

72 km/h

4 m/s

kuni 30 minutit

6000 m (merepinnast)

20

100 W

1280 × 720 30p

3-teljeline

exFAT

6 m/s

CE: 3500 m

HDMI

1375

2,400 – 2,483 GHz

0.468 kg

6000 mAh LiPo 2S

microSDHC

DJI Go

100 Mbps

Mälukaart

JPEG

Exmor R™ CMOS

1,0"

Mehaaniline katik

MP4 (Video: AVC / H.264)

15,2 V

microUSB pesa kaudu

LiPo 4S

7,4 V; 1,2 A

1/8000 – 8 sek (elektrooniline)

100 – 12 800

5472 × 3648

[4K cin] 4096 × 2160 50p

Uus

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  • Tulen ise järele Järve poodi
  • Omniva kuller
  • Eesti Posti postkontor
Tagastamine

Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

Küsimused ja vastused

Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

 

Kuidas saab osta järelmaksuga?

Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

Unustasid veebikaubamaja salasõna?

Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.