Droon DJI Mavic Pro + kingituseks Manfrotto seljakott Aviator M1 DJI Mavic! 903930619

Droon DJI Mavic Pro + kingituseks Manfrotto seljakott Aviator M1 DJI Mavic! 903930619 DJI

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
1199 €
1399 €
Säästad 200 €
-14%
Kaasa kingitus • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Droon DJI Mavic Pro + kingituseks Manfrotto seljakott Aviator M1 DJI Mavic (MB AV-SM1) väärtusega 64.99!

Droon 4K videosalvestus ning 12-megapikslised fotod,
Integreeritud 3-teljeline kaamera kinnitus
Lihtne lennata, intelligentne lennusüsteem
Visuaalsed sensorid aitavad vältida takistusi
Ülikompaktne disain – mahub isegi taskusse


Uus OcuSync süsteem toetab kuni 4 km tööraadiust
Lenda kuni 64 km/h või lausa 27 minutit ühe laadimisega
Stabiliseeritud 4K videosalvestus
ActiveTrack, TapFly ja muud nutikad lahendused teevad videosalvestuse imelihtsaks
Obstacle Avoidance takistuste jälgimise süsteem koos tagavarasensoritega tõstavad töökindlust ja turvalisust
Vision positsioneerimise süsteem kombineeritud GPS ja GLONASS platvormidega tagavad täpse asukohatuvastuse siseruumides ja välitingimustes
Juhi drooni kasvõi nutitelefoniga üle WiFi ühenduse


DJI Mavic Pro on väike, kompaktne ning äärmisel võimekas droon, mis teeb taevalaotusest lõuendi imelihtsalt. Selles kompaktses vormis on peidus DJI uusimad droonitehnoloogiad. 24 tuuma andmete arvutamiseks, täiesti uus saatjasüsteem 4 km tööraadiusega, 5 vision sensorit ning 3-teljeliselt stabiliseeritud 4K kaamera – kõik see on sinu kontrollitav imelihtsalt.

Lenda kaugemale
Pisikese Mavic Pro drooni juures on kasutusel uus DJI OcuSync saatjatehnoloogia, mis toetab kuni 4 km tööraadiust ning FullHD video edastamist lennu ajal.

Turvaline lendamine
Drooniga takistuste otsa lendamine on sisuliselt kõigile tuttav – oksad, puud, seinad või elektripostid kipuvad ikka ootamatult kerkima sinu lennutrajektoorile. Seda eriti siis, kui lennumasin on sinu vaateväljast eemal. Mavic kasutab FlightAutonomy tehnoloogia on võimeline tuvastama takistusi kuni 15 m kauguselt. Droon võib lennates takistusi vältida või vajadusel peatuda ja hõljuma jääda.

Täpne hõljumine
Satelliitidega positsioneerimine ning täpne hõljumine toimib ainult välitingimustes, kus ei ole takistusi, signaali segavaid faktoreid jms. Satelliitideta hõljumisel ei ole droon võimeline asukohta hoidma ning võib oma kohalt ära "ujuda". Seetõttu ongi Mavic droonil sensorid ees ja all, mil lausa 15 meetrit tööulatust, tagades täpse hõljumise ka siseruumides.

Lenda kauem
Mavic Pro on ainult 1/6 Phantom 4 mõõtmetest, kuid selline kaalukaotus ei tähenda kompromissi lennuaja arvelt. Mavic on tegelikult võimeline lendama kauem, kui oskad nii väikesest seadmest oodata. Selle maksimaalne lennuaeg on lausa 27 minutit ning lennukaugus lausa 13 km – seda tänu võimsatele, efektiivsetele mootoritele.

4K UHD video
DJI Mavic toetab 4K 3840 × 2160 30p videosalvestust, kusjuures videosalvestuseks ei kasutata mitte elektroonilist vaid mehhaanilist stabilisaatorit. Tänu sellele on videosalvestus ka reaalselt 4K. Droonis on kasutusel imepisike 3-teljeline gimbal, mis stabiliseerib kaamera ka väga kiire lennu ajal, luues sellega platvormi sujuvate fotode ja videote jaoks.

Vii oma fotod uutesse kõrgustesse
Ilusad fotod meeldivad kõigile. Lood visuaale oma portfoolio jaoks või teed lihtsaid klõpse ümbritsevast – Mavic drooni 12-megapiksline kaamera talletab sinu vaate kvaliteetseks fotoks. Lisaks toetab see kaamera ka Adobe DNG toorfaili salvestamist, andes lisapaindlikkust järeltöötluse ajal.

Filmi nagu pro
Sul ei ole vaja tervet meeskonda kvaliteetsete videote salvestamiseks. Mavic ActiveTrack jälgib ettenäidatud subjekti, jättes sinule vabad käed kaamera juhtimiseks ja videosalvestuseks.

Lehvita oma droonile
Osuta Mavic enda suunas ning anna sellele käeliigutustega käske. Sedasi saab teha veel huvitavamaid selfie'id otse õhust.

Väga täpne ja sujuv
Mavic Pro droonil on spetsiaalne Tripod Mode ehk statiivirežiim teeb drooni liikumised aeglasemaks, võimaldades ideaalselt kadreerida võtteid või lennata turvaliselt siseruumides.

Kasuta oma telefoni
Mavic Pro juhtimiseks ei ole vaja midagi muud, kui sinu telefoni. Niimoodi saab imelihtsalt teha pilte, juhtida drooni ja palju muud.

TapFly
Alustava piloodi jaoks ei ole teinekord juhtkangidega lendamine üldse nii lihtne ega mugav, tehes drooni lennutrajektoori konarlikuks. TapFly tähendab seda, et sa lihtsalt ütled Mavic Pro droonile kuhu minna ning see läheb sujuvalt etteantud suuunas. Sedasi jääb sinul ka rohkem aega kaamera juhtimiseks.

Täpne juhtimine
Mavic reageerib iga sisendi peale ülikiirelt ja täpselt – vahet pole kas lendad aeglaselt statiivirežiimis või kihutad 65 km/h sportrežiimis – Mavic allub täpselt sinu kontrollile.

Hoia kõrgust
Uus Mavic Pro droon toetab ka automaatset kõrguse hoidmist – seda ka ebatasasel pinnal. Droon vaatab ise, kui maapind alt kaob ning sätib oma kõrgust vastavalt sellele.

Turvalisemad, nutikamad akud
DJI Mavic Pro droonil on kuni 28 minutiline lennuaeg. Integreeritud toitehaldus, tasakaalustatud laadimine ning nutikas laadimine koos tühjakslaadimise kaitsega tagavad maksimaalse akude vastupidavuse ning eluea.

Kingituse info:

Manfrotto seljakott Aviator M1 DJI Mavic (MB AV-SM1)

Vastupidav ilmastikukindel kott droonile
Mahutab DJI Mavic Fly More Combo või Mavic Pro Platinum
Sobib ka hübriidkaamera & 2 objektiivi kandmiseks
Kohandatavad polsterdusega vaheseinad
Turvaline tõmblukk-kinnitus & kaetud taskud

Spetsifikatsioonid

hall

78,8°

5 – 40 °C

-90° – 30°

Vision positsioneerimisega

18 m/s

3 m/s

27 minutit

5000 m (merepinnast)

12

50 W

1920 × 1080 30p

Tahvelarvutile või nutitelefonile

3-teljeline

exFAT

5 m/s

FCC: 7000 m

USB

734

2,400 – 2,483 GHz

0.24 kg

2970 mAh

microSDXC

DJI Go

60 Mbps

Mälukaart

DNG

CMOS

1/2,3''

Elektrooniline katik

MP4 (Video: H.264/MPEG-4 AVC)

11,4 V

microUSB pesa kaudu

LiPo 3S

900 mA @ 3,7 V

1/8000 – 8 sek

100 – 3200

4000 × 3000

[4K UHD] 3840 × 2160 30p/25p

Kaasa kingitus

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.