Garmin DriveLuxe 50LMT 999864454

Garmin DriveLuxe 50LMT

Kasutusjuhend on PDF formaadis, lugemiseks on vajalik PDF lugemistarkvara (nt Acrobat Reader).

Kasutusjuhend on koostatud tootja poolt, Hansapost ei vastuta juhendis leiduvate vigade eest

LAE KASUTUSJUHEND

Garmin DriveLuxe 50LMT 999864454

  • 14 päeva tagastusõigus
  • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
419 €  • 14 päeva tagastusõigus
  • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Preemium klass 5-tollise mahutundliku ekraaniga ja soliidse metallkorpusega autonavi
Magnethoidik koos integreritud toitega
Detailsed Euroopa kaardid eluaegse uuendamise litsentsiga ja liiklusinfo vastuvõtuga 
Tasuta Garmin DIGITAL Traffic DAB (Digital Audio Broadcasting) kaudu, siiamaani kiireim liiklusinfo lahendus Garmini poolt
Bluetooth® "hands-free" helistamine ja hääl-juhitav navigeerimine (ei toimi eesti keeles)
Juhi hoiatused tähelepanu tõstmiseks nt. enne kurvi, koolialal, piirkiiruse muutumisel jpm
Kohandatavad nutitelefoni teavitused manatakse ekraanile (nt. sissetulev kõne, SMS, meeldetuletused jm)

Ei suuda otsustada, millist naviseadet endale valida? Abiks on Garmin Drive seeria autonavide võrdlev ülevaade.
"Garmin Drive – kindel teejuht sinu seiklustel – nii kodus kui võõrsil" ülevaade Digitest.ee lehel »

Kõrgtasemeline stiil
Elegantne ja õhuke metallkest, kindel integreeritud toitega magnethoidik ning horisontaal- ja vertikaalsuunas pööratv DriveLuxe ekraan sobib ka kõige peenemasse autointerjööri. (Ekraanipilt pöördub automaatselt).

Turgutavad juhi hoiatused igapäevases sõidurutiinis
Garmin DriveLuxe hoiatab juhti ning seeläbi hoiab ära ohtlikud olukorrad liikluses. Järsud kurvid, piirkiiruse muutused, raudteeülesõidud, metsloomad, kaldumine vastassuunda, koolialad jms. suuremat tähelepanu nõudvad sündmused ja objektid ongi Garmin DriveLuxe spetsiifika. Edastades hoiatusi põlevast punasest fooritulest, kiiruskaamerast või ummikutest eespool, leevendab Driveluxe väsimust. Pikematel ülesõitudel oskab DriveLuxe soovitada puhkepause ja sobivaid peatuskohti. "Eespool" funktsioon näitab selgelt ja vaevata teele jäävaid kohti (nt tanklad, parklad, piiriületused) ja vahemaid nendeni ilma, et peaksid kaarti sirvima.

Räägi Garmin DriveLuxe'ga
Garmin DriveLuxe pakub turvalist hääljuhatamist (eesti keeles), et saaksid turvaliselt autot juhtida.

Mugavad nutivõimalused
Ühenda Garmin DriveLuxe oma nutitelefoniga "hands-free" käedvaba kõnede jaoks. Samas näed telefoni kalendri meeldetuletusi, SMS'e jm. infot oma Garmin DriveLuxe' ekraanil roolilt käsi tõstmata. Kõik see võimaldab sul keskenduda auto juhtimisele ja tõsta sõidu turvalisust.
Reaalaja info nagu ilm ja liiklus/teeolud jne. saamiseks lae alla Smartphone Link mobiili rakendus/äpp, mis ühendab su Garmin DriveLuxe autonavi nutitelefoniga.

Navigeeri pingevabalt
Suhtle DriveLuxe'ga: peale selle, et ta ütleb sulle mida teha, kuulab ta ka sinu käske (eesti keeles ei toimi!). Peale selle teeb ta su liikumise teel "puust ja punaseks ette" võimalikult lihtsaks, kuvades saabuva ristmiku või manöövri kohta pildi kus on selgelt märgitud vajalik rida ja suund ristmikul koos maastikuga .

Parim liiklusinfo teabe lahendus
Garmin DIGITAL Traffic DAB (Digital Audio Broadcasting) on Garmini liiklusinfo vastuvõtu rakendsus, mis on sulle tasuta seadme eluealõpuni. Võtab vastu uudiseid iga 60 sekundi tagant Digital Traffic'ul on suurepärane katvus eriti maanteedel* (v.a. Baltimaad). Digital Traffic on häälega aktiveeritav ning annab teavet nt. kui palju pikeneb teekond võimaliku ümbersõidu puhul nii ajaliselt kui ka vahemaas). Igal juhul sulle pakutakse kiireimat teekonda.

Juhendamine nähtavate objektide kirjeldamisel
Garmin DriveLuxe mõtestab ümber väljendi navigeerimine pöördlelt-pöördele, kasutades Garmini Real Directions™ - selgelt arusaadavaid juhiseid (nagu kuulaksid sõbra juttu nt. pööra paremale punase maja tagant või pööra paremale enne McDonalds'it) on navigeerimine muutunud sammu võrra lihtsamaks ja inimlikumaks, tänu Foursquare®'i meeletu andmebaasile.

Leia täpne sihtpunkt
Direct Access funktsioon lihtsustab navigeerimist keerulistesse sihtkohtadesse, nagu lennujaamades (konkretne terminal), ja kaubanduskeskustes (teatud kaupluste leidmine).

Kergem otsida ja kiirem leidmisel
Garmin DriveLuxe otsinguväljal, on lihtne leida aadresse ja miljoneid huvipunkte (POI-id). Sisesta kategooria (nt. pizza), aadress või nimi (nt. Starbucks) ning Garmin DriveLuxe leiab kiirelt kõik vasted. Trükivea puhul pakub Garmin DriveLuxe mitut sarnast tulemust. Näiteks, kui otsite MacDonalds, pakub tulemusteks nii "MacDonalds" kui ka "McDonalds".

Ühenda kaamera(d) oma Drive'ga juhtmeta
Moodustamaks täiuslikku navigatsiooni süsteemi võimaldab Garmin DriveLuxe ühendamist tahavaatekaameraga BC™ 30 (müüakse eraldi). Võimaldab näha kõike auto taga olevat otse Garmin DriveLuxe ekraanilt tagurdamisel. Juhul kui Teil on väikelaps, ühendage lapsekaamera Garmin babyCam™ oma drive'ga. babyCam on autosisene kaamera, mille saate suunata tagaistmel olevale lapsehällile vms. et soovikorral vaadata lapse seisundit.

Kõik ühest kohast
Kasuta Garmin Express™'i, et hoida oma navigaatorit värskena. Garmin Express lihtsustab OP. süsteemi ja kaartide uuendamise, võimaldab POI'de ümbertõstmise seadmete vahel jpm.

Spetsifikatsioonid

0.17 kg

8.4 cm

2.0 cm

14.0 cm

7 GB

5,0

TFT LCD

Jah

Jah

Sisaldab seadme eluaegset kaardiuuendust

Jah

Jah

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  • Tulen ise järele Järve poodi
  • Omniva pakiautomaat
  • Itella SmartPOST
  • Omniva kuller
  • Eesti Posti postkontor
Tagastamine

Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

Täpsemad tingimused leiab siit.

Küsimused ja vastused

Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

 

Kuidas saab osta järelmaksuga?

Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

Unustasid veebikaubamaja salasõna?

Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.