Aktiivsusmonitor Garmin Vivosmart 4 (S) must 890543079

Aktiivsusmonitor Garmin Vivosmart 4 (S) must 890543079 Garmin

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
129 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Rõhuta oma stiili, paranda enasetunnet ja ole aktiivne koos uue vivosmart 4-ga. Õhuke, veekindel ja täis erinevaid aktiivsus- ja tervisefunktsioone, mis aitavad sind tervislikuma ja liikuvama elustiili poole.
Randmepõhine Pulse Ox andur võimaldab magamise ajal vere hapnikutaset hinnata. Samuti võid kontrollida oma vere hapnikutaset igal ajal päeva jooksul. Seade jälgib ka südame löögisagedust otse randmelt ja sisaldab kasulikke lisasid, nagu kogu päeva stressi jälgimine, lõõgastava hingamisaja taimer ja VO2 max näit. Lisaks nõustab Body Battery energiarežiim, kas peaksid puhkama või aktiivselt toimetama. Basseini või duši jaoks ohutu vivosmart 4 on koos sinuga ühe aku laadimisega kuni 7 päeva järjest, edastades kõiki nutiteavitusi.

Stiilne ja nutikas
Mitmes värvitoonis saadav õhuke käevõru täiendab su stiili oma eripärase disainiga. Erksat ja hõlpsasti loetavat ekraani ümritseb metallist elegantne raam. Ekraan on ainult siis aktiivne, kui seda vajad. Aktiivsena reguleerib ekraan kontrastust automaatselt, vastaval ümbritseva valguse tasemele, mistõttu on ta nähtav ka eredas päikesevalguses. Vivosmart 4 sobitub ideaalselt sinu elustiili juurde, olenemata sellest, kas lähed kontorisse, jõusaali või basseini.

Pulse Ox näit sinu randmel
Vivosmart 4 pulsisageduse sensor näitab ka vereringe hapnikusisalduse taset. Pulse Ox näidud sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas ka tervisest ja füüsilisest vormist. Pulse Oxi kontrollimine aitab hinnata, keha hapnikutaset. Lülita funktsioon sisse, et mõõta oma SpO2 (hapnikku sisaldust veres) üle öö, või kasuta seda siis, kui soovid oma keha kohta rohkem teada.

Täiustatud unejälgimine
Uni on tervise, heaolu ja füüsilise jõu oluline tegur. Vivosmart 4 annab ülevaate sellest, kuidas magad, ning jälgib kerge, sügava ja REM une astmeid koos keha liikumisega uneajal. Lisateabe saamiseks lülita sisse Pulse Ox funktsioon, et oma vere hapnikusisaldust unere˛iimi ajal salvestada. Ärgates saad hõlpsalt vaadata ja võrrelda oma une andmeid Garmin Connect™ Mobile rakenduses.

Optimeeri keha energiakulu
Vivosmart 4 Body Battery keha energiarežiimi hindamisel kasutatakse stressi, südame löögisageduse varieeruvuse (HRV), une ja aktiivsusandmete kombinatsiooni, et mõõta keha energiavarusid igal hetkel, et saaksid planeerida oma päeva, et optimeerida aegu füüsilisteks tegevusteks ja puhkamiseks.
Suurem arv näitab, et on aeg olla aktiivsem, samal ajal kui väiksem arv näitab, et enne treenimist pead veidi lõõgastuma ja puhkama. Body Battery aitab mõista, kuidas on aktiivne eluviis mõjunud enesetundele nädala lõikes.

Päevase stressi hindamine
Tõenäoliselt koged stressi iga päev, aga kui palju?
Vivosmart 4 annab märku, kas on tegemist rahuliku, tasakaalustatud või stressirohke päevaga. HRV jälgimine (südamelöögi vaheline aeg) arvutab ja kuvab keha stressitaseme. Lisaks on "Relax Reminder" lõõgastumise meeldetuletuse funktsioon, mida saad sisse lülitada Garmin Connect rakenduses. Kui stressi tase päeva jooksul tõuseb, annab seade randmel vibratsiooniga märku ja kuvab teate ("Take a moment to breathe?"), et läbi teha hingamisharjutused keha ja meele rahustamiseks..

Automaatne aktiivsuse jälgimine
Vivosmart 4 aktiivsuse jälgimise võimalused sisaldavad endas sammude ja korruste lugemist, põletatud kaloreid, intensiivsusminuteid ning palju muud. Sul on vabadus tõusta üles ja hakata liikuma, ning vivosmart 4 salvestab su aktiivse eluviisi. Nagu alati, saad sa oma tegevusi vaadata tagantjärgi Garmin Connect keskkonnas.

Sinu isiklik harjutuste lugeja
Me lisasime su treeningutele kaaslase, kes on super loendamises. Kui alustad jõutreeningut vivosmart 4'ga, jäädvustab kell su harjutused, seeriad ja teeb märkmeid su treeningu- ja puhkeaegadest, et saaksid jätta oma kaustiku koju.
Andmed treeningust lisatakse Garmin Connect kontole järgmise sünkroniseermisega - tänu sellele saad oma treeningut vaadata tagantjärgi veelgi detailsemalt.

Päevane fitnessi taseme ja stressi jälgimine
Tänu Elevate randmelt pulsi lugemise tehnoloogiale, laseb vivosmart 4 sul jälgida tähtsaid aspekte oma tervise ja stressitaseme kohta ning annab tagasisidet, kuidas su keha reageerib erinevatele teguritele.
Näiteks mõõdab kell VO2 max-i ja treenituse astet - 2 indikaatorit füüsilises vormis, mis aegamööda paranevad.
Ühtlasi jälgib kell su südamelöökide erinevust (HRV), mis aitab määrata stressitaset. Vivosmart 4 annab sulle randmel märku, kui füüsilised või emotsionaalsed tegurid põhjustavad stressitaseme tõusu, ning tänu sellele saad otsida võimalust, et pingeid maandada.

Nutiteavitused ja nutifunktsioonid
Et aidata sul püsida kiires elutempos, saad oma e-maile, sõnumeid ja sotsiaalmeedia teavitusi vaadata otse randmelt.
Lisaks funktsioonid, mis aitavad sul ühenduses olla - nagu näiteks automaatsed üleslaadimised Garmin Connect-i ja ühilduvus TrueUp-iga, mis laseb sünkroniseerida mitut aktiivsusmonitori. Funktsioon "leia mu telefon" ja muusikamängija on samuti randmelt kättesaadavad.

Ühenda ja võistle
Oma tegevustel ja saavutustel silma peal hoidmine on üsnagi lihtne. Vivosmart 4 aktiivsusmonitor sünkroniseerib kogu info automaatselt Garmin Connect-iga - meie veebikeskkonnaga, kus saad vaadata oma progressi, liituda võistlustega ja isegi jagada oma saavutusi sotsiaalmeedias.
Garmin Connect on tasuta ja saadaval nii arvutis kui ka nutiseadmetes (Garmin Connect mobiilirakendus).

Spetsifikatsioonid

0.02 kg

OLED

pulsiandur, sammulugeja, valgussensor, akseleromeeter

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.