Pulsikell Polar Ignite (S), IGNITEWHI/SLRS 890803962

Pulsikell Polar Ignite (S), IGNITEWHI/SLRS 890803962 Polar

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
209 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

KOHTU ENDA KÕIK-ÜHES TREENINGUKAASLASEGA
Polar Ignite on paindlik treeningupartner, mis hoolitseb planeerimise eest sinu asemel.

ÄRA PÕLE TREENINGUL LÄBI
FitSpark™ treeningujuhis pakub igaks päevaks ettevalmistatud nõudmisel treeninguid, mis põhinevad sinu taastumisel, füüsilise võimekuse tasemel ja treeninguajalool. Enam ei pea sa vaevama oma pead õige treeningu leidmisega – FitSpark planeerib kõik sinu eest.

VÕTA OMA TREENINGUSESSIOONIST ROHKEM
Vii enda rühmatreeningu kogemus järgmisele tasemele – jälgi enda südame löögisagedust, vaata põletatud kalorite arvu ja treeningu kokkuvõtet.

JÄLGI ENDA JOOKSE, JALUTUSKÄIKE JA SÕITE
Polar Ignite on suurepärane treeningukaaslane jooksmisel, jalgrattasõidul ja teistel välitreeningutel: sisseehitatud GPS jälgib sinu kiirust, vahemaad ja teekonda.

AVASTA PARIM TREENINGUPLATVORM
Polar Flow on veebiaken, mille kaudu saad jälgida oma treeninguid, aktiivsust ja und. See töötab sujuvalt sinu Polari tootega ja aitab sul jälgida oma treeninguid, analüüsida edenemist ning jõuda suuremate eesmärkideni. Saadaval lauaarvutites ja mobiilsideseadmetes.

NUTIKAD TREENINGUD
Planeeri üksikuid treeninguid või koosta personaalne treeningplaan, sünkrooni need oma Polari tootega ning treeni nutikamalt tänu reaalajas juhistele.
Jälgi oma treeninguid olenemata sellest, kas tegeled jooksmise, rattasõidu või siseronimisega. Polar Flow' abil saad kohandada ka iga spordiala jaoks eraldi seadeid.

KOHANDA OMA TREENINGUPLAANE
Kõige enam aitab eesmärgi saavutamisele kaasa konkreetne plaan. Koosta meie hooaja planeerimise tööriista abil aastane treeningplaan või pane paika personaalne kohandatav jooksuprogramm. 

ANALÜÜSI OMA ARENGUT
Hangi personaalset tagasisidet oma treeningkordade, üldise aktiivsuse ja une kohta. Analüüsi liikvel olles Flow' rakenduses ja põhjalikumalt Flow' veebiteenuses.

AUTOMAATNE TREENINGUPÄEVIK
Kui kasutad treeningu ajal Polari spordikella, salvestatakse sinu treeninguandmed Polar Flow'sse. Põhjalikud analüüsitööriistad avavad sinu treeningute tegeliku sisu.

ANALÜÜSI OMA TULEMUSI
Ava põhjalike analüüsitööriistade abil oma treeningute tegelik sisu. Polar Flow pakub üksikasjalikke analüüse kõige saavutatu kohta – ära on toodud üksikud treeningkorrad, testi tulemused, aktiivsus-, une- ja isegi taastumisandmed.

JÄLGI EDENEMIST JA TRENDE
Aruanded võimaldavad jälgida oma treeningute edenemist ja trende pikema aja vältel. Saad ka treeninguandmed ja R-R salvestiste näidisandmed täiendavaks analüüsimiseks eksportida.

TEA, KUIDAS TREENID JA TAASTUD
Kui soovid treenida nagu proff, pead ka taastuma nagu proff. Tänu Polar Flow'le ja Polari spordikelladele ning aktiivsusmonitoridele saad kasutada andmeid, mis aitavad sul leida treenimise ja puhkamise vahel õige tasakaalu ning vältida vigastusi, kasutades selleks ainulaadset terviklikku aktiivsuse, une ning treeningukoormuse ja taastumise jälgimise lahendust.

PARIM TREENINGUPLATVORM
Kui valid Polari toote, avaneb sulle juurdepääs kogu Polari ökosüsteemile, kus kõik on omavahel ühendatud. Olenemata sellest, kas kasutad treeningu ajal tasuta POLAR BEATI aktiivsusrakendust või jõusaalis rühmatreeningu ajal POLAR CLUBI, on sinu treeninguandmed Polar Flow's mugavalt kättesaadavad.

JAGA ANDMEID TREENERIGA
Anna tasuta teenuse Polar Flow for Coach abil treenerile või personaaltreenerile juurdepääs oma treeninguandmetele. 
Polar Flow' abil saad oma treeninguandmed automaatselt sünkroonida muude teenuste ja spordikogukondadega, nt Strava, MyFitnessPal ja TrainingPeaks. 

VÕTA PÄEVAST MAKSIMUM
Lisaks põhifunktsioonidele nagu näiteks ööpäevase aktiivsuse, sammude ja kalorite jälgimine, pakub Polar Ignite üksikasjalikku teavet taastumise ja valmisoleku kohta.

VALMISTU PÄEVAKS ÖÖSEL
Nightly Recharge™ on öine taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi taastud oma päevastest tegevustest. See aitab sul iga päev teha üldise heaolu tagamiseks ja treeningueesmärkide saavutamiseks optimaalseid valikuid.
Üldine stressist taastumine on väga oluline osa jõudluse arengus, optimaalses igapäevases funktsioneerimises ning tervise ja heaolu säilitamises. Nightly Recharge annab teada, kui hästi taastus sinu keha treeningpingest ja muudest päevategevustest.
Nightly Recharge aitab paremini mõista, kas sinu keha on treeninguks valmis või oleks mõistlikum üks päev veidi puhata.
Nightly Recharge™ aitab sul päevategevustega hästi toime tulla, isegi kui jõuvarud on väikesed.

ILMA UNETA POLE AU JA KUULSUST
Piisav kogus kvaliteetset und on oluline tervise ja heaolu heaks. Polari unejälgimisfunktsioon Sleep Plus Stages™ annab sulle täieliku ülevaate oma öisest unest. See jälgib automaatselt une hulka ja kvaliteeti ning näitab, kui kaua viibisid igas unefaasis.
Uni on optimaalse taastumise seisukohast väga oluline. Paljud keha taastumisfunktsioonid (nt lihaste kasv ja paranemine) toimuvad enamasti öösel. Uni on oluline ka vaimse taastumise jaoks: une hulk ja kvaliteet mõjutavad oluliselt õppimist ja mälu, samuti meeleolu ja motivatsiooni.
Kui soovid teada, kuidas oma und parandada või kohandada, on esimene samm selleks une regulaarne jälgimine. Une jälgimine aitab kindlaks teha, millised päevased tegurid mõjuvad unele negatiivselt.

HINGA JA KESKENDU
Serene™ on juhendatud sügava hingamise harjutus, mis aitab lõdvestada keha ja meeli ning vähendada stressi.
Sügav hingamine on teadaolevalt lihtne ja tõhus viis stressi leevendamiseks, vastupidavuse suurendamiseks ja keskendumise parandamiseks. Serene hingamisharjutus kutsub sind võtma hetke iseendale, et lõdvestuda ja rahuneda.
Kui teed regulaarselt Serene hingamisharjutusi, aitab see leevendada stressi ja parandada une kvaliteeti ning loob üldise parema enesetunde.
Pärast harjutust saad kokkuvõtte ajast, mille veetsid Serenity kolmes tsoonis. Mida kõrgem tsoon, seda paremini oled sünkroonis optimaalse rütmiga. Mida rohkem aega kulutad kõrgemates tsoonides, seda suuremat kasu tunned pikaajaliselt.

LOODUD KOHANDUMA
Polar Ignite'i kergekaaluline ja viimistletud disain on optimeeritud ööpäevaringseks kasutamiseks. Kanna seda ööpäevaringselt, sest see sobitub nii sinu tööriietusega kui ka treeninguvarustusega.

EI MINGEID PIIRANGUID VÄLIMUSELE
Sobita enda Polar Ignite ükskõik millise stiili või välimusega: see sobib ükskõik millise 20 mm kellarihmaga.

NAUDI LIHTSUST
Värviline puutetundlik ekraan ja 1 nupuga liides teevad Polar Ignite'ist lihtsalt kasutatava.

Spetsifikatsioonid

valge

0.035 kg

0.85 cm

4.3 cm

4.3 cm

Polar Flow

Jah

Veekindel (kuni 30 m sügavusel)

LE

Mac OS 10.9 või uuem

Color touch IPS TFT

165

Jah

Jah

Bluetooth 4.0

Jah

GLONASS, GPS, pulsiandur

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.