Nutitelefon Apple iPhone 8 Plus (64 GB), MQ8L2ET/A 890194151

Nutitelefon Apple iPhone 8 Plus (64 GB), MQ8L2ET/A 890194151

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
649 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Disain
Kuidas luua iPhone, mis on tehtud vastupidavast klaasist ning mida oleks võimalik juhtmevabalt laadida? Kasutades täiesti uutmoodi töödeldud klaasi, mida on tugevdatud lasertöötlusega integreeritud terase ning kosmosetööstuses kvalifitseeruva alumiiniumiga. Selle koosluse ülipõhjalik peentöötlus tagab ka veekindluse.

Vee-, pritsme- ja tolmukindel
iPhone 8 Plus on ka kõige märkimisväärsemal mikrotasandil kujundatud nii, et sinu uus seade oleks kaitstud vee, pritsmete ja tolmu eest.

Juhtmevaba laadimine juhtmevaba maailma jaoks*
Apple on alati tahtnud iPhone'st luua täiesti juhtmevaba seadme, mis oleks vaba laadimiskaablitest ja kõrvaklappide juhtmetest. Klaasist tagumine külg ja integreeritud juhtmevaba laadimistehnoloogia teevad iPhone 8 Plusist seadme juhtmevaba tuleviku jaoks.

Valjemad ja veelgi dünaamilisemad stereokõlarid
iPhone 8 Plus on varustatud täielikult ümberdisainitud stereokõlaritega, mis on 25% valjemad ja lasevad kostuda sügavamatel bassihelidel. Keera helitugevus põhja ja naudi rikkalikuma kvaliteediga muusikat, videoid ja valjuhääldil olevaid kõnesid.

Arenenud turvalisus
Touch ID-ga on sinu turvaliseks salasõnaks sõrmejälg. Kasuta seda telefoni lahtilukustamiseks ning mitmete lemmikrakenduste avamiseks.

Retina HD ekraan
Kuidas luua ekraani, mis on teadlik sind ümbritsevast keskkonnast? Kasutades valgustundlikkuse tehnoloogiaid ja laiendatud värvispektreid, mis muudavad kogu ekraanil kuvatava sisu veelgi loomulikumaks.

True Tone - veelgi mugavam vaatamiskogemus
True Tone tehnoloogia kasutab arenenud neljakanalist ümbritseva valguse sensorit, et sujuvalt tasakaalustada valge tasakaalu ekraanil ja muuta värvitemperatuuri sõltuvalt sind ümbritsevast valgusest. Nüüd on kuvatavad pildid sama loomulikud kui prinditud lehel ja see vähendab sinu silmade väsimist.

Apple'i parim värvitäpsus
Elutruud värvid ja kõrge kontrastsus muudab igasuguse sisu mida vaatad - pildid, filmid, uudised, mängud - selgeks ning kaasahaaravaks. Laiem värvihaare ja Apple'i parim värvitäpsus muudab su pildid sama kirevaks nagu päriselus oma silmaga vaadates.

Kaamerad
Kuidas arendada maailma kõige populaarsemat kaamerat? Kasutades täiesti uut sensorit ja tagada jõudlus A11 Bionicuga. See muudab arenenud fotograafiavõtete kasutamise lihtsaks ja automaatseks - igaüks saab jäädvustada uskumatuid pilte ja videoid. iPhone 8 Plusi kaamerad on loodud ka kõige ümbritsevama ja uskumatuma liitreaalsuse kogemiseks.

iPhone 8 Plus topeltkaamerad
iPhone 8 Plus on varustatud lainurk kaameraga koos f/1.8 kuuelemendilise objektiivi, optilise pildistabilisaatori ja suurema ning kiirema 12 MP sensoriga. Lisaks on sellel võimekas f/2.8 telefoto kaamera. Koos annavad need võimaluse kasutada täpset optilist suurendust ning nautida Portree-režiimi võlusid.

Uus ja arenenum pilditöötlusprotsessor
Intelligentne, Apple'i poolt arendatud pilditöötlusprotsessor suudab tuvastada kaadris asuvad elemendid - inimesed, liikumine ja valgustingimused - ja optimiseerida sinu pilte jube enne nende lõplikku jäädvustamist. Lisaks toob see sinuni arenenud pikslitöötlemise, laiema värvide jäädvustamise, kiirema autofookuse ning paremad HDR-fotod.

Portree-režiim - veelgi kaunim teravussügavus
Portree-režiim on nüüd veelgi parem - teravamad detailid, parem tausta udustamine, parem sooritus madalama valgustasemega keskkondades ja mugav juurdepääs välgule, kui peaksid seda vajama.

Portree valgustus - reaalajas stuudiolikud valgusefektid
Portreekunsti ja selle teaduse põhjalik uurimine toob sinuni Portrait Lightning funktsionaalsuse, mis lisab Portree-režiimile täiesti uue dimensiooni. Seda tagavad A11 Bionic ja uus pilditöötlusprotsessor kasutavad näotuvastust ning sügavuse kaardistamist, et luua portreesid koos lummavate varjude, efektse valgustuse ja palju muu vapustavaga.

Natural Light - pildistatav nägu on teravas fookuses udustatud taustal
Studio Light - puhas kaader erksa näoga
Contour Light - dramaatilised varjud koos esiletõstetud näojoontega
Stage Light - Esiletoodud nägu tumedamal mustal taustal
Stage Light Mono - nagu Stage Light, aga must-valge

Esikaamera - keskendu endale
Retina Flash, laiem värvide jäädvustamine, arenenud pikslitehnoloogia ja automaatne pildi stabiliseerimine muudavad 7-megapikslise FaceTime HD kaamera jäädvustused tõeliselt silmapaistvateks.

Uued filtrid, parem välk, rohkem lõbu
iPhone Plus 8 muudab alatest hetkest, kui jäädvustad oma pildi, selle kaunimaks muutmise veelgi lihtsamaks. Järgmise generatsiooni HEIF failitihendamise tehnoloogia annab võimaluse luua sama kvaliteediga pilte poole väiksema failisuurusega.

Videod mis sobivad suurele ekraanile
Sa kas oled uhke lapsevanem, meediakooli õpilane või töötav režissöör, iPhone 8 Plus sobib kõigile, et jäädvustada fantastilisi kaadreid. Apple'i poolt kujundatud videokooder suudab reaalajas töödelda pilti parima kvaliteedi saavutamiseks. HEVC tihendamisega salvestatakse samasugune videokvaliteet poole väiksema failisuurusega.
• 4K video kuni 60 fps
• Aegluubis 1080p videod kuni 240 fps
• Kiirendatud videod

Kindlam videopilt
Arenenud pildistabiliseerija kasutab uut ja suuremat sensorit ning võimekad pilditöötlusprotsessorit, et stabiliseerida igasugune videopilt. Optiline pildistabilisaator on loodud vähendamaks udusust ja käte värinat ka madalama valgustasemega keskkondades. Nüüd on su videod kindlalt värinavabad, isegi siis kui su käsi pole.

A11 Bionic
Kas suudaksid luua kiibi, mis on ülimalt võimekas ja nutikas? iPhone 8 puhul seda tehti. A11 Bionic - kõige võimsam ja nutikam kiip, mis siiamaani iPhone'st leida võib.

Efektiivne lahendus
A11 Bionic on suuteline oma meeletut jõudlust kasutama nutikalt, suunates kõiki tegevusi jõudlust ja efektiivsust tagavate tuumade vahel. Nii sooritatakse sinu kõige tihedamini kasutatavad tegevused, nagu sõnumite saatmine või veebilehitsemine, veelgi kiiremini aga tunduvalt energiasäästlikumalt.

Kõige arenenum operatsioonisüsteem
iOS toob iPhone'i kasutamiskogemuse sinuni veelgi isiklikumal ja võimsamal moel. Kasutajaliides on lihtne ja kaunis. Nutikad soovitused ilmuvad just siis, kui neid kõige rohkem vajad. Arenenud tehnoloogiad kaitsevad sinu privaatsust ja turvalisust. Kui oled kogenud iOS-i kasutamist, siis mõistad, miks nii paljud inimesed armastavad iPhone'i.


 • Juhtmevaba laadimisalus pole komplektis.

 • Seadme kasutamistemperatuur: 0... +35°C

  Spetsifikatsioonid

  0.1 kg

  15.84 cm

  0.75 cm

  7.81 cm

  Jah

  Jah

  3 GB

  Kahekordne optiline suurendus

  Li-Ion

  158.4x78.1x7.5mm

  True Tone display Wide color display (P3) 3D Touch 625 cd/m2 max brightness (typical) Dual-domain pixels for wide viewing angles Fingerprint-resistant oleophobic coating Support for display of multiple languages and characters simultaneously Display Zoom Reachability

  2GB

  Ei

  iOS

  401 ppi

  n/a

  Retina HD ekraan

  Apple Lightning

  www.apple.com/iphone-8/

  4K video recording at 24 fps, 30 fps, or 60 fps 1080p HD video recording at 30 fps or 60 fps 720p HD video recording at 30 fps Optical image stabilization for video Optical zoom; 6x digital zoom (iPhone 8 Plus only) Quad-LED True Tone flash Slo‑mo video support for 1080p at 120 fps or 240 fps Time‑lapse video with stabilization Cinematic video stabilization (1080p and 720p) Continuous autofocus video Body and face detection Noise reduction Take 8MP still photos while recording 4K video Playback zoom Video geotagging Video formats recorded: HEVC and H.264

  5.5

  Mahutundlik puuteekraan

  Ilmastiku- ja tolmukindel

  alumiinium

  6

  Apple

  Hexa-Core

  Puudub

  Jah

  Jah

  Jah

  Jah

  1920 x 1080

  12

  12-megapiksline

  7

  4K@60fps, 1080p@60fps

  12

  tumehall

  GSM-850

  n/a

  Embedded M11 motion coprocessor

  5.5

  AppStore

  Apple A11 Bionic

  Jah

  4G

  7-megapiksline

  < 6"

  Jah

  Nutitelefon

  iOS

  5.5 ”

  64 GB

  12MP

  survetundlik

  AirDrop AirPlay AirPrint Control Centre Notification Centre Siri Spotlight SearchFacebook Integration Twitter Integration iCloud iCloud Keychain Multitasking Passbook

  2675 mAh

  21

  Liitium-ioon aku

  0 – 35 °C

  A2DP

  Ei

  Ei

  Jah

  Nano-SIM iPhone 8 and iPhone 8 Plus are not compatible with existing micro-SIM cards

  Jah

  4G

  Bluetooth 5.0

  GLONASS, GPS

  900 MHz (B8)

  akseleromeeter, lähedussensor, baromeeter, valgussensor, sõrmejäljelugeja, güroskoop

  +

  12/24

  Kohaletoimetamine

  Tarneviisid

   Tagastamine

   Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

   Küsimused ja vastused

   Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

   Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

   Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

   Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

   Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

   Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

   Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

   Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

    

   Kuidas saab osta järelmaksuga?

   Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

   Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

   Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

   Unustasid veebikaubamaja salasõna?

   Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

   Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

   Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.