Integreeritav külmik Hotpoint-Ariston BCB80201AAFC 999864510

Integreeritav külmik Hotpoint-Ariston BCB80201AAFC 999864510

  • 14 päeva tagastusõigus
  • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
559 €  • 14 päeva tagastusõigus
  • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

No Frost süsteemiga püsib sinu külmik alati jäävaba!Aktiivhapniku funktsioon - vähendab väikeste osoonikoguste vabastamise abil bakterite ja mikroorganismide levikut külmikusahtlis ja neutraliseerib halva lõhna. Seadme poolt vabastatavad osoonikogused on imeväikesed ja need kuluvad antibakteriaalsel reageerimisel kiiresti.Kiirkülmutamine -  funktsioon toidu kiireks sügavkülmutamiseks. Selleks et säiliks toidu kvaliteet tuleb toit võimalikult kiiresti (värskena) külmutada.Kiirjahutus - funktsioon jahekappi asetatud toiduainete kiireks jahutamiskes.Fresh zone - spetsiaalne ala külmkapis puu- ja juurvilja säilitamiseks. Temperatuuri vahemik -2 º C  - 2 º C.Holiday funktsioon - minimaalne voolutarbimine puhkuse ajaks. Sügavkülmik töötab nagu tavaliselt, jahekambris hoitakse 15 ºC  temperatuuri, et ära hoida hallituse ja ebameeldiva lõhna tekkimist.Ventilaator - kui ruumi temperatuur ületab 27°C või klaasriiulitele ilmuvad veepiisad, siis tuleb ventilaator sisse lülitada, et tagada toiduainete õige säilimine.16 tunnine autonoomia voolukatkestusel.LED-ekraan kus kuvatakse külmiku temperatuuri ja tööreziimi.

Spetsifikatsioonid

Jah

Jah

Jah

All

2

jah

335 kWh

A+

38 dB

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  • Tulen ise järele
  • Omniva kuller
Tagastamine

Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

Täpsemad tingimused leiab siit.

Küsimused ja vastused

Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

 

Kuidas saab osta järelmaksuga?

Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

Unustasid veebikaubamaja salasõna?

Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.