Külmkapp Samsung RR39M70407F/EE 890533014

Külmkapp Samsung RR39M70407F/EE 890533014

  • 14 päeva tagastusõigus
  • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
679 €
Uus  • 14 päeva tagastusõigus
  • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

385-liitrine külmkapp on jagatud ukseriiuliteks, klaasriiuliteks ja suurteks kastideks. Kuna kastides on läbipaistvad esipaneelid, näeb lihtsalt sisse.
No Frost -tehnika võimendab õhuvahetust ning takistab härmatise ja jää teket. Lisaks aitab saavutada seadistatud temperatuuri kiiremini ja pikendab jääsüsteemi kasutusiga.

All-around Cooling jääfunktsioon valvab ja reguleerib temperatuuri, et külmkapi iga nurk püsiks jahedana. Et toit säiliks kauem värskena, puhutakse külm õhk mitmete avade kaudu igale riiulile.

Kiire jahutus ja sügavkülmutamine - Power Cool and Power Freeze.
Kui Power Cool- või Power Freeze -funktsioon on kasutusel, puhub külmkapp või sügavkülmik rohkelt külma õhku ning jahutab või sügavkülmutab toidud kiirelt.

Smart Dongle
Kui ostad WiFi-adapteri, võid valida temperatuuri ning valvata erinevaid külmutuse temperatuure mobiiltelefonist rakenduse kaudu*. Lisaks saad ka hoiatava sõnumi kui midagi on juhtunud. Näiteks külmkapi uks on jäänud lahti.

Digitaalne inverterkompressor.
Samsungi digitaalne inverterkompressor mugandub vastavalt külmutusvajadusele. Tavalisel kompressoril on ainult kaks funktsiooni - peal või pealt ära. Kui funktsioone on mitu, on kompressori koormus väiksem, mis vähendab energiakulutust, kulumist ja müra. Lisaks on kompressoril 10-aastane garantii.

Slide-in Shelf
Kokkuklapitavad ja lükatavad riiulid võimaldavad luua ruumi suurematele pudelitele ja pakenditele.

Reguleeritavad ukseriiulid
Ukse riiulid võib mugandada vastavalt vajadusele. Ukseriiuli võib tõsta lihtsalt ära ja paigutada soovitud kohta.

Stage Lighting
Stagelight-LED-külmkapi valgustus valgustab kõik nurgad. Lisaks on see traditsioonilisest valgustusest energiatõhusam ja silmadele mõnusam vaadata.

Muuda juurviljakasti õhuniiskust
Avades või sulgedes juurviljakasti õhuvahetusauku, võid reguleerida õhuniiskust. Kui õhuvahetus on õige, püsivad puuviljad ja juurviljad kauem värsked. Näiteks suur osa juurviljadest säilib paremini natuke niiskemas keskkonnas. Juurviljakasti mahuvad ka kõige suuremad juurviljad.

Energiaklass: A+
Kuni 385-liitrine külmkapp
All-Around Cooling- jahutusfunktsioon
Easy Open- käepide
Digitaalne inverterkompressor
Power Cool
Reguleeritavad ukseriiulid ja Slide-in riiul
Reguleeritav juurviljakasti õhuniiskus

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  • Tulen ise järele
  • Omniva kuller
Tagastamine

Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

Küsimused ja vastused

Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

 

Kuidas saab osta järelmaksuga?

Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

Unustasid veebikaubamaja salasõna?

Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.