Õmblusmasin Janome 393 903931500

Õmblusmasin Janome 393 903931500

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
239 €
299 €
Säästad 60,00 €
-20%
Kuupakkumine • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

JANOME 393 on (elektro)mehaaniline, kiire, vaikne, jõuline, vibratsioonivaba, korraliku koostekvaliteediga, väga hea mootori ja pedaaliga igakodu-õmblusmasin. Masinal on praktiline õmblusvalik:11 tava- ja 11 venivõmblust (sh. elastne 3-kordne otseõmblus, 3 erinevat üleääre e. overlokk-õmblust ja võrkõmblus), poolautomaatne nööpauk (ilma et peaks kangast masina all ringi pöörama). Erinevalt paljudest teistest masinatest, on JANOME 393'l võimalik muuta ka venivõmbluste sammu pikkust. Vertikaalasendis pooli pesa, süstik ja süstiku pesa metallist.

Masina valgustus on just õigel kohal.
Janome 393 välimus kannab sõnumit, et tegemist on heas mõttes vanamoodsalt toodetud masinaga st. metall on ikka metallist!. Masina pirni kate liigub hingedel ja on avatav, võimaldades endal paremini hooldada liikuvaid osi, vahetada pirni või eemaldada tolmu.
Masin tarnitakse koos täiskohvriga: kohvri pealmine osa on eemaldatav ja masin on ühendatud põhjaosaga hingede abil. Masinat tahapoole kallutades avaneb alumine mehhanismi osa kergelt ning puhastada/õlitada saad ilma töökotta minemata.

Masina komplektis on: 5 mahukat standardpooli, nõelakomplekt, 3 talda (tõmbluku- tald, pöördpalistuse tald, läbipaistev aplikeerimistald), peitõmbluse kanga serva suunaja, 2 kruvikeerajat, õli, , harutuspulk-nööpaugulõikaja.

Õmbleb erinevaid kangaid
Tagasiõmblus/pistekinnitus
Piste pikkuse ja laiuse reguleerimine
Kiirkinnitusega presstald
4-etapiline nööpauk
Kohtvalgustus
Vertikaalne poolisüsteem
Presstalla tõstmine kuni 11 mm
Nõela asendi muutmine
Topeltnõela kasutamine
Poolimisel nõelavarda tööst väljalülitamine
Söötjahammastiku väljalülitamine
Niidilõikur
Nõela kiirniidistamise abimehhanism
Metallist korpus
Kõva tolmukate
Vabavars
Lisalaud
Sirge õmblus
Sik-sakõmblus
Overlokõmblus
Trikotaažõmblus
Elastne õmblus
Tõmbluku õmblemine
Peitõmblus
Dekoratiivpisted

Spetsifikatsioonid

Õmblusmasin

Mehhaaniline

Kuupakkumine

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.