Õmblusmasin JANOME 419s + plastkohver ja kingituseks õmblustarvikute komplekt! 903930754

Õmblusmasin JANOME 419s + plastkohver ja kingituseks õmblustarvikute komplekt! 903930754

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
229,95 €
319,95 €
Säästad 90,00 €
-28%
Allahindlus kehtib 20.02.2020 - 26.02.2020
. . ALEhopp • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

JANOME 419S on mehaaniline, kiire, vaikne, jõuline, vibratsioonivaba, korraliku koostekvaliteediga, väga hea mootori ja pedaaliga igakodu-õmblusmasin.
Erinevused mudelist 415: suurem õmblustüüpide arv (21), täisautomaatne ehk 1-etapiline nööpauk (nööpaugu raami vahele asetatud nööbi järgi õmbleb vajaliku pikkusega nööpaugu; nööpaugu laiuse valid sina), presstalla surve reguleerimise võimalus.

Masinal on:
 • praktiline õmblusvalik: 10 tava- ja 10 venivõmblust (sh. elastne 3-kordne otseõmblus, 2 erinevat üleääre e. overlokk-õmblust, 2 elastset ühendusõmblust ja võrkõmblus),
 • õmbluslaiuse regulaator meeldib kindlasti nõudlikumale õmblejale, muutes küll õmblustüübi valiku veidi keerulisemaks (ikkagi 1 nupp rohkem), kuid annab
 • võimaluse muuta kõigi õmblustüüpide laiust - seega saab muuta ka nööpaugu laiust! (Kes pelgab reguleerimist, sellele soovitame mudelit Janome 1015:
  õmblustüübi valikul reguleerub piste laius automaatselt max. asendisse),
 • 2 metallist niidirulli tappi võimaldavad õmblemist topeltnõelaga,
 • automaatne 1-etapiline nööpauk (ilma et peaks kangast masina all ringi pöörama),
 • automaatne mehhanismi vabastus poolimisel,
 • söötehammastiku väljalülitamise võimalus (vajalik vabakäe-tikkijale),
 • kiirniidistaja,
 • niidilõikur mis võimaldab niite läbi lõigata vaid ühe käe tõmbega,
 • masina töölauas mahukas tarvikute laegas poolidele ja tarvikutele,
 • cm/toll-möödustikus skaala töölaua serval,
 • masina valgustus on just õigel kohal.
 • 30 lk eestikeelne õpik koos praktiliste õmblusjuhistega.
 • komplektis: 4 mahukat standardpooli, assortii-nõelakomplekt, 4 talda (universaal-, tõmbluku- ja pöördpalistus-tald, metallist nööpauguraam), õli,
 • harutuspulk/nööpaugulõikaja, kruvikeeraja pisteplaadi alt tolmu eemaldamiseks,
 • komplektis nägus valge plastmassist kõvakate, mis toimib kandekohvrina, kaitstes masinat tolmu ja mehhaaniliste vigastuste eest.

 • Erinevalt paljudest teistest masinatest, on JANOME 419S'l võimalik muuta ka venivõmbluste sammu pikkust. Vertikaalasendis pooli pesa, süstik ja süstiku pesa metallist. Vertikaalasend on vanim ja tuntuim poolipesasüsteem. See on töökindel ja vastupidavam nõela poolt tekitatavatele vigastustele. Vertikaalse süsteemi leiete kõigi tööstuses kasutatavate õmblusmasinate juurest.
  See mudel on kvaliteetsem masinatest, mis on sadu eurosid kallimad!


  Kingituse info: 10 niidirulli, mõõdulint, väikesed käärid, nõelade komplekt, nõelapadi, nööpnõelade komplekt, õmblusmasina nõelade komplekt, 10 pooli. Väärtus 19,95eur.

  Spetsifikatsioonid

  12.54 kg

  Õmblusmasin

  Mehhaaniline

  ., ., ALEhopp

  Kohaletoimetamine

  Tarneviisid

   Tagastamine

   Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

   Küsimused ja vastused

   Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

   Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

   Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

   Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

   Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

   Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

   Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

   Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

    

   Kuidas saab osta järelmaksuga?

   Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

   Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

   Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

   Unustasid veebikaubamaja salasõna?

   Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

   Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

   Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.