Õmblusmasin VERITAS Amelia 1309 890413994

Õmblusmasin VERITAS Amelia 1309 890413994 Veritas

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
419 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

VERITAS – enam kui 100 aastat õmblusmasinate traditsiooni esindav Saksa kaubamärk, mis võrdub kaua aastaid kõrgekvaliteedilise toodangu mõistega.
Õmblusmasinaid VERITAS iseloomustab disain, tähelepanuväärne vastupidavus ja teed rajav innovatiivsus.

Uute tippude saavutamine – just selleks on loodud VERITAS Amelia. Moeteadlikud inimesed, kes ise oma rõivaid kujundavad, aga samuti ka
profid, kes otsivad uusi väljakutseid ja funktsioone, armuvad sellesse masinasse. Tänu masina elektroonikale on õmblemine nii lihtne, et iga
idee lubab end kiiresti ja professionaalselt teostada.

90 programmi, sealhulgas teppimis-, kaunistus- ja overlokkpisted ning automaatne paikamisfunktsioon teevad professionaalse
töö võimalikult lihtsaks. Automaatne niidipingutusmehhanism reguleerib end alati ülitäpselt ning tagab sirge õmbluse ilma
seda tahtmatult krookimata. Niidi lõikamine toimub ühe nupulevajutusega ilma käärideta.

Ükskõik, kas tegu on linikute, salvrättide, keeruliste rõivapalistuste või kogunisti oma loominguga – VERITAS Ameliale pole miski võimatu. Isegi tema nööpaugud on alati perfektsed. Lisaks on tänu mittepimestavale LED-valgusele tööst alati parim ülevaade. Nii saab oma õmblustööd juba selle valmimise ajal täpselt hinnata ja perfektne tulemus on sama hästi kui garanteeritud.

Suur ja lihtsalt hoomatav ekraan teeb töö veelgi hõlpsamaks. Erinevaid õmblusi on lihtne valida: valige sobiv õmblus, vajutage nuppu ja õmmelge. Sealjuures on iga programmi puhul piste optimaalne laius ja pikkus eelnevalt programmeeritud. Midagi sellist suudab vaid elektrooniline VERITAS Amelia.

90 õmblusprogrammi, nende hulgas teppimis-, dekoratiiv- ja overlokpisted
Eelprogrammeeritud õmblusprogrammid piste optimaalse laiuse ja pikkusega
Pistemustrite plaat
1-astmeline automaatne nööpauk
7 erinevat nööpauguprogrammi
Automaatne nõela niidistaja
Automaatne niidipingutus
Piste pikkuse sujuv reguleerimine 0,0 – 4,5 mm
Piste laiuse sujuv reguleerimine 0,0 – 7,0 mm
Kiiruse reguleerimine
LCD-ekraan
Automaatne niidikatkestaja
Mittepimestav kahekordne kohtvalgustus
Tugev kergmetallist konstruktsioon
Suur õmbluslaua osa
Automaatne lukustusfunktsioon

Spetsifikatsioonid

90

Jah

Jah

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.