Skaneerimis- ja lõikamisseade ScanNCut CM900, Brother, CM900XX1 999865270

Skaneerimis- ja lõikamisseade ScanNCut CM900, Brother, CM900XX1 999865270 Brother

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
449 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Skänner resolutsiooniga 300 dpi
Võite skaneerida peaaegu kõike: käsitsi joonistatud pildi, ajakirjaväljalõike, lemmikfoto jne. Looge lõpmatuid kujundeid väljalõikamiseks ning talletage need masina mällu.
15 fonti ja 1102 kujundit
Valige meelepärane kujund põhikujundite, keerukate kujundite, bordüüride, lapitööplokkide, fontide vms. hulgast. Lihtsalt valige kujund ning ScanNCut lõikab selle teie poolt valitud materjalist välja.
Kujundi skaneerimine lõikamiseks
Skaneerige kujund ning salvestage see kas lõikamis- või joonistamisfailina. ScanNCut loob automaatselt lõikamisjooned.
Otse materjalist väljalõikamine
Säästke end lemmikpaberitest ja -kangastest motiivide käsitsi väljalõikamise vaevast. ScanNCut skaneerib materjali, loob kontuurid ja lõikab teie poolt valitud kujundi skaneeritud materjalist välja.
Joonistamise funktsioon
ScanNCut joonistab komplekti kuuluva viltpliiatsi abil kas skaneeritud või sisseehitatud kujundi paberile või kangale. Tänu joonistamis-lõikamisfunktsioonile lisab masin detailidele õmblusvaru ja joonistab täpse õmblusjoone.
Tagapõhja skaneerimine
ScanNCut`i võlu peitub võimes skaneerida materjale sisseehitatud 300 dpi skänneri abil. Te saate vaadata skaneeritud kujutist värvilisel LCD puuteekraanil, avada kujundi väljalõikamiseks ning liigutada selle puutepliiatsi abil soovitud kohale. Ei mingeid mõõtmisi ega arvutit.
Erinevate motiivide tervikuks ühendamine
Valige rikkalikust sisseehitatud või teie poolt skaneeritud kujundite valikust motiive, et moodustada ise unikaalseid kujundeid väljalõikamiseks. Kasutage ühendamise funktsiooni kujundite, joonistuste, fontide jms. kombineerimiseks otse masina värvilisel LCD puuteekraanil. Enne väljalõikamist liitke hõlpsalt lihtsad või keerukad motiivid üheks tervikuks.
Kompaktne paigutamine
Kindlasti mõtlesite juba, kuhu panna lõikamisel tekkivad kanga- ja paberijäägid, mis võiksid veel kasutust leida. Tänu ScanNCut`i oskuslikule detailide paigutamisele saate oma materjalid maksimaalselt ära kasutada. Skaneerige materjal tagapõhja skaneerimise funktsiooni abil. Te näete, kuidas kujutis ilmub kiirelt masina LCD puuteekraanile ning kuidas kujundid paigutuvad materjalil enne väljalõikamist. Niiviisi saate ära kasutada ka kõige väiksemad kanga- ja paberijäägid.
2 USB-porti mälupulgale ja arvutile
Tänu ScanNCut`ile pole teil tarvis eraldiseisvat skännerit. Resolutsiooniga 300 dpi võite skaneerida pea kõike ning salvestada andmed lõikamisfailina. Või kasutage ScanNCut`i hoopiski tähtsate dokumentide, postkaartide, fotode või oma lapse joonistuste skaneerimiseks ning USB mälupulgale talletamiseks. USB mälupulk ei kuulu masina komplekti.
WIFI
Tänu juhtmevabale võrguühendusele laete kujundid mugavalt veebirakendusest ScanNCutCanvas masinasse ja vastupidi.
SVG failide importimine
CM900 töötleb kiirelt SVG formaadis failid ümber väljalõikamiseks.
PES failide importimine
Aplikatsioontikandi andmetega failide importimine teeb aplikatsioonide väljalõikamise imelihtsaks.
Kujundite muutmine ekraanil
Kujundite muutmine ScanNCut`iga on kiire ja lihtne. Kõik muutmise funktsioonid on teostatavad masina LCD puuteekraanil. Konverteerige skaneeritud kujundid hõlpsalt lõikamis- või joonistamisfailiks, muutke nende kuju, suurust ja asukohta isegi siis, kui kasutate ainult osa kujundist. Tänu võimalusele kujundeid omavahel ühendada, pöörata ja suurendada-vähendada loote meelepäraseid kujundeid väljalõikamiseks ilma arvutita või kallite mustrikassetideta.
Suur skaneerimis- ja lõikamisala
Komplekti kuuluva 305 x 305 mm või lisana saadaval oleva 305 x 610 mm suuruse lõikamismati abil saate luua ja lõigata mitmesuguseid kujundeid. See võib olla niisama väike kui lumehelbeke jõulukaunistuse jaoks või niisama suur kui elutoa seinale riputatav inspireeriv tsitaat. Ühtlasi võite lõikamismatti kasutada ka kujundite skaneerimiseks.
Õmblusvarud ja õmblusjooned
Kas olete näinud kangadetailide kokkuõmblemisega vaeva? ScanNCut võimaldab teil lisada detailidele 0,7 mm õmblusvaru, mis muudab nende kokkuõmblemise hõlpsaks. Lisaks võite kasutada isekustuvat pliiatsit õmblusjoonte joonistamiseks. Veebirakendus CanvasWorkspace
CanvasWorkspace on tasuta veebirakendus, mis aitab teil luua kujundeid väljalõikamiseks. Rakenduse leiate veebiaadressilt https://canvasworkspace.brother.com

Komplekti kuuluvad tarvikud
• Standardse lõiketera hoidik
• Standardne lõiketera
• Standardne matt (305 x 305 mm)
• Nõrga kleepuvusega matt (305 x 305 mm)
• 2 tugeva kleepuvusega lehte kanga kinnitamiseks (305 x 305 mm)
• Kahepoolne liim aplikatsioonide valmistamiseks (305 x 406 mm 2 tk.)
• 6 erinevat värvi viltpliiatsit
• 2 kustuvat viltpliiatsit
• Viltpliiatsi hoidik
• Spaatel
• Puutepliiats

Lisana saadaval olevad tarvikud
• Standardne matt (305 x 610 mm)
• Nõrga kleepuvusega matt (305 x 305 mm)
• Nõrga kleepuvusega matt (305 x 610 mm)
• Keskmise kleepuvusega matt (305 x 610 mm)
• Matt skaneerimiseks (305 x 305 mm)
• Sügavalt lõikava tera hoidik
• Sügavalt lõikav tera
• Prinditavate kleepsude stardikomplekt
• Prinditavate kleepsude lehtede komplekt (A4, 7+7 tk.)
• Võltsteemandite paigaldamise stardikomplekt
• Võltsteemandite paigaldamise lehed šabloonideks ja paigaldamiseks (305 x 305 mm, 3+3 tk.)
• Võltsteemandite paigaldamise lehed (305 x 305 mm, 7 tk.)
• USB mälupulgad erinevate lõikamismotiividega

Spetsifikatsioonid

4.4 kg

Skaneerimis-/lõikamisseade

Elektrooniline

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.