Tikkimismasin Janome MB-7 903931519

Tikkimismasin Janome MB-7 903931519

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
4299 €
5149 €
Säästad 850 €
-17%
Toode nõuab ettemaksu • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

JANOME ON MAAILMA SUURIM KODU-ÕMBLUSMASINATE TOOTJA.
JANOME edu taga on kindel kvaliteedijuhtimine. Firma on hoidunud tootmast "liiga odavaid" masinaid, mis, nii või teisiti, oleks sundinud tegema järeleandmisi materjalides ja kvaliteedis. JANOME ei ole ainult masinale trükitud kaubamärk, vaid iga masin on ka JANOME oma tehastes toodetud. 2013 aastal tuli tootmisest 60.000.000 masin

Seitset niiti kasutav ühe peaga tikkimismasin. Täielikult Jaapanis toodetud. Puutepaneelil on kõik funktsioonid käepärast. Tugev LED valgustus (kokku 4 allikat) võimaldab töö paremat kontrolli. Pool mahutab 40% rohkem niiti (võrreldes tava-tikkimismasinatega või eelmise põlvkonna mudeliga MB-4) - seisakuid pooli vahetamiseks tekib harvem.

Tehnilised andmed:
- uus kiirem protsessor;
- suurem ja kirkam LCD puutetundlik ekraan (117,2x86,4mm) võimaldab täpset positsioneerimist;
- ekraani menüü on valitav 11 keeltes (inglise, prantsuse, hispaania, itaalia, taani, jaapani, saksa, vene, rootsi, portugali, soome);
- automaatne niidivärvi vahetus;
- automaatne niidilõikus;
- peatumisandur juhul kui niit läheb katki;
- niidirullide hoidja kokku 9 tk;

- tikkimiseks saab valmis laadida ja häälestada 7 niiti - võimaldab kuni 7 värviga motiive tikkida ilma masinat peatamata;
- 10 sisseehitatud fonti;
- 50 sisseprogrameeritud tikandpilti;
- võimalus kombineerida mustreid, ei vaja selleks arvutiga ühendust (täielik valmis redigeerimiseks ja töötlemiseks otse ekraanilt);
- sisseehitatud USB-liides arvutiga ühendamiseks;
- tikkimisprogrammiga JANOME DIGITIZER MBX võimalused veelgi suuremad;
- kasutatavad formaadid .JEF, . JEF+, .DST;
- maksimumkiirus 800 pistet minutis, võimalus kiirust muuta väiksemaks;
- väga tugev konstruktsioon ja stabiilne alus (koos masinaga kaal 20,5 kg);
- kolm tikkimisraami standartvarustusena (240x200mm, 126x110mm, 50x50mm);
- DVD kasutusjuhend;
- väga lihtne kasutada;
- täielikult kodutingimusteks adapteeritud (220V), ei vaja tööstusvoolu;
- masina mõõdud 365x440x520mm.

Spetsifikatsioonid

Tikkimismasin

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.