Robottolmuimeja Philips SmartPro Active FC8822/01, must/hall 890914044

Robottolmuimeja Philips SmartPro Active FC8822/01, must/hall 890914044 Philips

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
409 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Uus Philipsi robottolmuimeja on varustatud 6 infrapunaanduriga, mis tuvastavad ja väldivad takistusi nagu seinad, lambid ja juhtmed, et teie põrandate puhastamine mööduks tõrgeteta. Viimaks saate nautida puhast maja, ise midagi tegemata.

Tolmuimejal on nädalane ajaplaneerimisfunktsioon, mis võimaldab järgmise puhastuskorra nädal aega ette programmeerida või määrata igale päevale erineva puhastamise aja ja näiteks ühe päeva välja jätta. Robot aktiveerub ka siis, kui te ise kodus pole, et saaksite nautida puhast maja.

Võimsal liitiumioonakul on tavapäraste akudega võrreldes pikem tööiga ja lühem laadimisaeg. Uus robottolmuimeja töötab kuni 120 minutit järjest.

Virtuaalsein on nähtamatu tõke, mida robot ei saa ületada. Selle nähtamatu tõkkega saab robotit hoida kindlas toas või piirkonnas ja vältida selle sattumist liiga lähedale elektri- või arvutijuhtmetele, põrandal olevatele õrnadele esemetele jne. Virtuaalne sein ulatub umbes 2 meetri kaugusele.

Esmalt pühivad kaks pikka harja roboti teele jääva mustuse ja tolmu. Seejärel tõmbab otsak tänu võimsale mootorile mustuse ja tolmu endasse. Viimaks aitab klõpsuga kinnitatav pesupadi puhastada põrandatelt ka kõige peenemat tolmu.

Tolmuanduri abil tuvastab robot automaatselt kõige tolmusemad kohad ja püsib mõned sekundid nendes piirkondades, et kogu mustus eemaldada.

4 puhastusrežiimi kohanduvad erinevate aladega teie kodus. Kui robot avastab suurema vaba pinna, sõidab see Z-režiimis ehk siksakiliselt. Põrkerežiimis sõidab robot sirgjooneliselt ja objekti vastu põrgates valib uue suvalise suuna. Spiraalrežiimis liigub robot suureneva raadiusega spiraalis. Seinu järgivas režiimis püsib robot seinte lähedal ja nendega paralleelselt.

Turbo-imemisrežiim intensiivseks puhastamiseks.

Kaugjuhtimispult võimaldab robottolmuimejat ja mitut selle funktsiooni eemalt juhtida. Saate anda robotile alustamis- ja lõpetamiskäsu, suunata selle igasse suunda, muuta puhastamise marsruuti või käskida sellel tagasi dokkimisjaama suunduda.

TriActive XL otsak tagab tõhusa ja põhjaliku puhastamise senisest kaks korda kiiremini. 1. Eriti lai otsak puhastab ühe tõmbega kaks korda suurema põrandapinna. 2. Kolm imiava koguvad tolmu nii eest kui ka külgedelt. 3. Painduv riba kogub kokku kogu mahajäänud tolmu. 4. Kontuure järgivat otsakut kasutades on jõudluse kadu erinevatel põrandapindadel minimaalne.

Uuel robottolmuimejal on nutikatest protsessoritest, kuni 25 andurist, güroskoobist ja akseleromeetrist koosnev nutikas tuvastussüsteem, mis võimaldab robotil tõhusalt ja iseseisvalt puhastada. Robot mõistab keskkonda ja valib teie kodu puhastamiseks optimaalse ja kiireima strateegia. Robot ei jää kinni ja naaseb vajaduse korral oma dokkimisjaama.

Aku tüüp: liitium-ioon
Aku pinge: 14,8 V
Laadimisaeg: 4 tundi
Tööaeg: 120 minutit
Helitugevus: 63,4 dB

Tolmuandur: jah
Nutikas tuvastussüsteem: 25 andurit
Ületatav lävekõrgus: 15 mm
Puhastusrežiimid: 4
Infrapunaandurid: jah
Nädalane etteplaneerimine: jah
Põrandakatete tüübid: vaip, kõvapõrand
Tolmukoguja maht: 0,4 l

Komplektisolevad tarvikud: vahelduvvoolu toiteadapter, üks virtuaalsein

Muud tarvikud: 1 x filter, baasjaam, külgmised harjad (1 paar), kuivpesuhari, kaugjuhtimispult

Voolutarve ooterežiimis: 0,65 W

Toote mõõtmed: 80 × 330 mm
Toote kaal: 1,95 kg
Kaal koos pakendiga: 4 kg

Spetsifikatsioonid

Ei

Ei

Bounce, Spiraal, Turbo, Wall-following, Zigzag

4

1.5cm

Infrapunaandur

63,4 dB

1.95kg

8cm

33cm

Jah

Jah

0,4 l

1 tk

1

120 min

14,8 V

Liitiumioon (Li-Ion)

0,65 W

4 h

Kotita

0,4 l

Must

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.