Vesuvi ahi 02 (9 toru) kingituseks vingugaasiandur 903816307

Vesuvi ahi 02 (9 toru) kingituseks vingugaasiandur

Kasutusjuhend on PDF formaadis, lugemiseks on vajalik PDF lugemistarkvara (nt Acrobat Reader).

Kasutusjuhend on koostatud tootja poolt, Hansapost ei vastuta juhendis leiduvate vigade eest

LAE KASUTUSJUHEND

Vesuvi ahi 02 (9 toru) kingituseks vingugaasiandur 903816307

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
579,95 €
899 €
Säästad 319,05 €
-35%
Kuupakkumine • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Vesuvi ahi 02 (9 toru)
•Köetav ruum m3: 400 m3
•Kaal: 132 kg
•Gabariidit: sügavus/kõrgus/laius: 845х979х590 mm
•Soojusvm kwt: 18 kWt
•Korstna toru mõõt.: 152 mm

Õhusoojendi töö põhineb kütuse põletamisel hõõgumismeetodil 2-kambrilises koldes. Hõõgumisprotsessi tulemusena toimub alumises kambris põlevahjugaaside tekkimine, ülemises vaid vaid nende lõpunipõlemine. Vesuvi ahi koosneb kahekambrilisest koldest, mille ümber paigaldatud õhutorud, suitsusiibrist, õhiregulaatorist ja ahjuuksest.Juhendav õhk tungib alumisest õhutoruotsest sisse, kuumeneb ja voolab ühtlaselt köetavasse ruumi. Õhutemperatuuri kõikumine ruumis ei ole suur, kuna Vesuvi kindlustab õhuliikumise. Kütuse põlemine toimub kolde mõlemas kambris.
Vesuvi ahi on õhu kaloriifer tahkel kütusel, mida on võimalik kasutada nii elu- kui tööstusruumide kütmiseks. Soojus jaotub ühtlaselt ühe kogu köetava ruumi ilma ventilaatori abita. Külm õhk tungib kolletubritsevatesse torudesse, kus see soojeneb 60-80graadini, ning seejärel voolab välja köetavasse ruumi. Kasutusala on väga erinev: suvemajad, laopinnad, töökojad, kauplused, elamud jne. õhumahuga kuni 1300 M3. Näiteks, kõige väiksem ahju tüübi tootlikus on 4,5 m3 sooja õhku minutis. Vesuvi ahju on võimalik kasutada reservküttena paraleelselt teiste küttekehadega.
Need gaasid mis ei põle alumises kambris täielikult ära, tõusevad ülesse, kus toimum nende täielik pälemine tänu lisaõhule, mis satub sinna insektorite kaudu. Selline kolde ehitus kindlustab otstarbeka kütuse kasutamise ja kõrge kasuteguri (75%). Õhusoojendi Vesuvi on valmistatud kõigekvaliteetsest katlaterasest, mis õigel ekspluateerimisel tagab tema pika tööea (15 aastat vähemalt). Bulderi võimsus muudatakse õhuregulaatoriga mis asub kolde ukses. Puiduga kütmisel töötab õhusoojendi täislaetud koldega üle 8 tunni. Suur ahjuuks ja mahukas põlemiskamber kergendavad tööd ja lubavad kasutada kütmisel ka vägajämedaid puuhalge. Vesuvi õhusoojenditel on kütesekulu palju väiksem kui traditsioonilistel ahjudel.

KINGITUSEKS:
Vingugaasidetektor GRUNDIG, väärtusega 19,95€

Kaitseb mürgise vingugaasi eest. Toode on väga kvaliteetne, tagab 24h valvet.
Lihtne ja kiire kokkupanek.
Kõigis ruumides, kus kasutatakse kaminat, gaasipliiti, gaasikatelt, õli, puidu või ahjuküttega ahju, on vajalik vingugaasidetektor.
Süsinikmonooksiid (CO) on väga mürgine, toksiline gaas, mis vabaneb kütuste põletamisel, kui kütteained ei põle täielikult. Gaas ise on värvitu ning lõhnatu ja seetõttu inimesed seda ei taju.
Miks kasutada lisaks suitsuanduritele ka vingugaasidetektori ?
Süsinikmonooksiid on äärmiselt ohtlik, värvitu ja lõhnatu gaas, mida inimesed ei taju. Suurenenud CO kontsentratsiooni ruumis saab tuvastada ainult vingugaasidetektor. Kindlasti on soovitav paigaldada CO-detektor võimaliku küttekolde lähedusse. Tähtis on aga siiski see, et häiret saaks kuulda vingugaasidetektorist kõikjal - et vajalikke meetmeid saaks kasutusele võtta varajases staadiumis.
Ideaalis tuleks vingugaasidetektor paigaldada nii magamisruumidesse kui ka hoone igale korrusele, et hoiatussignaal oleks kuuldav kõigile.
•Tooteinfo:
Hoiatab (mürgise CO-ga) 85 dB häiresignaaliga
Testitud vastavalt standardile CE EN50291-1: 2001 + A1: 2012
Digitaalne näidik
Vastupidav elektromehaaniline vinguandur on 7 aastase kestvusega.
Tootel on 3 vahetatavat akut : AA 1.5V DC LR6 leeliseline
Akustiline signaal nõrkadele patareidele.
Lihtne traadita ja kiire paigaldamine: seade on kergesti eraldatav alusplaadist ja on seega valmis hoolduseks, testimiseks ja aku vahetamiseks igal ajal.
Seinale kinnitamiseks (komplektis olevad paigaldusseadised ja paigaldusplaadid)
Testimise nupp, funktsiooni testi tarbeks.
Väga kompaktne disain - ideaalne ka reisil.

•Tehnilised andmed :
Alarmi maht :> 85 dB 1 m
Anduri tüüp : elektrokeemiline
Anduri eluiga : umbes 7 aastat
Toide : 3 x AA 1.5V DC LR6 leelispatarei (komplektis)
Tundlikkus / vabanemise väärtus : süsinikmonooksiid (CO)
- 50 ppm vahemikus 60 kuni 90 minutit
- 100 ppm vahemikus 10 kuni 40 minutit
- 300 ppm 3 minuti jooksul
Toa suurus: 20-40 m
Töötemperatuur: 0 ° C kuni + 45 ° C
Niiskus: 0% kuni 90% rel.
Mõõtmed: 120 x 90 x 38 mm
Toote kaal: 283 g

•Komplektis:
Vingugaasiandur
Kinnitusplaat
3 mignon patareid
Montaažikruvid
Tüüblid
Kasutusjuhend ja ohutusjuhised

Pakendi mõõdud: 200x150x145mm

Spetsifikatsioonid

Kuupakkumine

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.