BABY-SAFE i-Size turvahäll, Lagoon Green 890388786

BABY-SAFE i-Size turvahäll, Lagoon Green 890388786

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
199 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Britax Baby-Safe i-Size turvahäll sobib lapsele alates sünnist kuni 15 kuuni (pikkus 83 cm). Iste on testitud kõrgeimate turvalisusstandardite järgi. Britax Baby-Safe i-Size on esimene turvahäll, mis vastab uuele ECE R129 turvanõuete standardile. Turvahällis on vastsündinule mõeldud sisu, mis pakub lisatuge ja vähendab kokkupõrke korral löögijõudu. Lapse kasvades saab sisu eemaldada. Turvahällis on kasutatud patenteeritud lie-flat tehnoloogiat, mille abil saab turvahälli kaldenurka muuta vastavalt lapse suurusele. Kaldenurk muutub turvahälli peatoe kõrgust muutes. Ka turvavöö kõrgus muutub automaatselt. Turvahäll on varustatud SICT-tehnoloogiaga, mis külgkokkupõrke puhul vähendab lapsele mõjuvat löögijõudu. SICT-kaitset saab rakendada istme selles küljes, mis on uksele lähemal. Päikesekaitse kaitseb last päikese ja tuule eest nii autos kui vankriraamil. Päikesekaitse kinnitatakse sanga külgedele, tänu millele saab turvahälli käes kanda ka siis, kui päikesekaitse on hälli külge kinnitatud. Turvahällil on 5-punkti turvarihmad. Turvahälli eemaldamine aluselt või vankriraamilt on lihtne - tuleb vaid keerata hälli tagaosas olevat nuppu. Last turvahälli asetades saab sanga viia turvahälli taha, et lapse asetamine turvahälli oleks lihtsam. Turvahälli küljes on näidikud ja tuled, mis annavad märku, kas turvahäll on kinnitatud alusele või vankriraamile õigesti. Pealiskangad on eemaldatavad ja pestavad. Turvahälli saab autosse kinnitada ISOFIX aluse abil. Seda kasutades saad olla kindel, et turvahäll on autosse alati õigesti kinnitatud. Kontrolli järgi, kas Sinu autol on i-Size turvatooli kinnitamise võimalus! Turvahälli saab autosse kinnitada ka turvavöö abil. Turvatoolil on spetsiaalne süsteem, mis lihtsustab turvavööde õiget kinnitamist turvatooli külge. Võimalusel palu, et müüja näitaks esimest korda turvatooli autosse kinnitades, milline on õige kinnitussüsteem! Kõiki Britax Römer turvahälle saab kinnitada Britax vankriraamile CLICK & GO® adapterite abil. Adapterid sobivad ka muude tuntumate firmade vankritele.

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.