DUALFIX-Size -turvatool, Mystic Black 890416106

DUALFIX-Size -turvatool, Mystic Black 890416106

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
539 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

DUALFIX-SIZE sobib vastsündinust kuni 4-aastasele lapsele (18 kg, pikkus 105 cm). Turvatool pöörab 360 kraadi, tänu millele see on äärmiselt mugav nii vanemale kui ka lapsele. Tooli võib kasutada nii selg kui nägu sõidusuunas.

Kuna DUALFIX-SIZE pöörab külgsuunas auto avatud ukse poole on lapse turvatooli panemine ja turvavöö kinnitamine väga lihtne. Praktilisus on ühendatud stiili ja turvalisusega. Saad hingerahu igal reisil.

Turvalisus pikaks ajaks
Turvatoolil on 12 seljatoe positsiooni. Nii nägu kui ka selg sõidusuunas- vastsündinu ergonoomilisest selili magamisasendist kuni mudilase suuremaks jalaruumiks. See tähendab kasutusmugavust lapse esimeste 1500 päeva ajal.
Turvalisusega ei kaubelda

Meie turvalisus standardid on nõudlikumad kui praegune ECE R129 (i-Size) standard. DUALFIX i-SIZE turvatoolil on mitmeid innovatiivseid turvaomadusi. Näiteks optimaalne külgkaitse liiklusõnnetuse korral SICT inside turvatooli sisse on paigaldatud erilisi teraselemente. Patenteeritud Pivot Link ISOFIX -süsteem suunab löögienergia alguses alla auto pinki, seejärel kergemalt edasi. See vähendab märgatavalt õnnetuste korral pea ja kaelakahjustuste riski, olenemata kas löök tuleb eest, küljelt või tagant.

Saksamaal valmistatud kvaliteet toode
Usume, et tootearendus ja tootmisprotsess peavad olema üksteisele võimalikult lähedal. Sellepärast DUALFIX i-SIZE -turvatool on disainitud, välja töötatud ja valmistatud Saksamaal. Turvatool on aktsepteeritud mitmetes tänapäevastes laborites kokkupõrketestide tulemuste alusel. Sedasi garanteerime võimaliku parima kvaliteedi. See ei puuduta ainult turvatooli osasid, vaid ka pealiskatteid ja tekstiile, mis on kõik valmistatud Euroopas.

Keeratav 360 kraadi
360 kraadi keeratavat turvatooli on lihtne pöörata selg sõidusuunas asendist nägu sõidusuunda ja vastupidi, ilma et peaks turvatooli uuesti paigaldama. Kui auto seisab, võid keerata turvatooli uksepoole ning last on lihtne panna turvatooli. Keera siis turvatool tagasi soovitud sõidusuunda, kuni tool klõpsatab paigale- ja saad hakata reisima.

Reguleeritav Rebound bar
Reboundbar takistab turvatooli kaldumist löögi korral. Rebound bari võib reguleerida 8- punktiliselt. Sedasi on lihtne reguleerida turvatooli tugikaar auto istme seljatoe vastu, ning laps saab 10 % rohkem ruumi jalgadele.

Ülivõimas kaitse külglöögi korral.
Integreeritud SICT inside pakub lapsele väga hea kaitse külgkokkupõrgete korral. SICT inside kaitseb last kokkupõrke korral ja samal ajal pehmendab löögienergiat. Sa ei pea seadistama ega muutma midagi-SICT inside on alati valmis.

Britax Römerin Pivot Link -süsteem
Avariisse sattudes patenteeritud Pivot Link -süsteem suunab kokkupõrkejõu alguses alla auto istmele ja seejärel kergemalt edasi. See vähendab märgatavalt pea ja kaelavigastuste riski.
Võimalus kasutada pikemalt selg sõidusuunas
Selg sõidusuunas istmed pakuvad parima võimaliku kaitse kokkupõrke korral, mis on levinuim õnnetuse tüüp. Selg sõidusuunas paigaldatud tooli puhul sellise kokkupõrke jõud juhitakse taha, ning alles jääv energia jaguneb võrdselt pea, kaela ja ülakeha vahel.

Sõidusuunas paigaldatud toolil jaguneb löögienergia erinevalt tooli konstruktsiooni ja kinnitustesse. Sedasi jaguneb löögienergia potentsiaalselt nii, et suurem osa energiast on suunatud lapse kehale. Soovitame, et lapsed reisiksid selg sõidusuunaliselt paigaldatud turvatoolides võimalikult pikalt.

Mitu asendit kallet vahetades
Lapse mugavus sõidu ajal on väga tähtis. Sellepärast toolil on mitu asendit selg ja nägu sõidusuunas. Reguleerimine on imelihtne.

Kõrged külgkaitsed
Pehmendatud külgmised kaitsed töötavad nagu kaitsev ümbris, mis aitab vastu võtta külglöögi energiat ja vähendab sedasi lapse vigastuse riski.

V:kujuline kaelatugi
Lapse pea liigutusi kontrollima disainitud V-kujuline kaelatugi tagab optimaalse kaitse külglöögi korral. Kaelatuge ja turvarihmasid on lihtne reguleerida.
Pehmed neopreenist turvavöö pehmendused
Uued pehmed neopreenist valmistatud turvavöö pehmendused sobivad lapse rinnale. Aitavad vähendada lapse liikumist kokkupõrke korral ja teevad 5-punktilise turvavöö veel mugavamaks. Pehmendused on lihtne eemaldada pesemise ajaks.

5-punktiline turvavöö
Usume, et 5-punktiline turvavöö hoiab lapse turvalisemalt ja kindlamalt turvatoolis. Õnnetuse korral turvarihmad jagavad kokkupõrkejõu 5-punktiliselt, milledest 2 õlgadel, 2 vaagnal ja 1 turvarihmade kinnituskohal papse jalgade vahel. See aitab last kaitsta igast suunast tulevate löökide eest.

Kõrgusesuunaliselt reguleeritav tugijalg
Auto põrandale toetuv tugijalg loob lisa stabiilsust ning minimaliseerib kallutus- ning pöörlemisliigutusi. Vähendades samal ajal lapsele mõjuvaid edasi liikuvat mõju liiklusõnnetuses. Et tool oleks kinnitatud võimalikult hästi, võib tugijala kõrgust reguleerida autole sobivaks. Mugav kinnitusnäidik näitab, kui tugijalg on kinnitatud korralikult liiklusvahendi põrandale.

Lihtsasti eemaldatav pealiskate
Reisi ajal võib lapsel juhtuda, et süda läheb pahaks või jooki loksub maha. Sellepärast disainisime istmekatte, mida võib lihtsalt eemaldada kasvõi reisi ajal ilma, et peaks valjaid eemaldama. Istmekate on masinpestav.
Mõõdud: (k x l x s): 48 x 44 x 74 cm. Kaal: 15 kg. Aktsepteeritud ECE R129 (i-Size).

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.