Goodbaby Everna-fix turvatool 9-36kg, London Grey 900448590

Goodbaby Everna-fix turvatool 9-36kg, London Grey 900448590

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
349,95 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Everna-fix on 1/2/3 grupi näoga sõidusuunas turvatool, mis on disainitud kasvama koos lapsega alates 9 kuust kuni 12 eluaastani. Tool on sobilik lapsele alates 9kg-st,mil laps kinnitatakse turvatooli 5-punkti rihmadega. Alates 18kg-st (ligikaudu 105 cm) kinnitatakse laps turvatooli sõiduki turvarihmaga. Everna-fix turvatool seob endas funktsionaalsust ja turvalisust.

Everna-Fix pakub suurendatud turvalisust nägu sõidusuunas positsioonil tänu ER-Tech tehnoloogiale. See aktiveerub otse kokkupõrke hetkel, kui jõud kõige suurem: peatugi liigub alla progresseeruvalt, vähendab kaela kokkupuudet jõududele ja hiljem lukustub peatugi. ER-Tech tehnoloogia abil rakendub lapse kaelale umbes 20% vähem jõudu võrreldes teiste turvarihma süsteemidega.

Integreeritud külgkaitse süsteem (L.S.P.) on oluline osa turvalisuse tagamisest. Auto uksepoolt lahti volditav külgkaitse, kaitseb last külgkokkupõrke korral. See vähendab löögijõudu 25%.

Everna-fix turvatooli saab autosse installeerida top tetheri ja isofix kinnitustega. Mõlemal kinnitusel on indikaatorid, mis annavad märku, kas tool on korrektselt installeeritud. Koos isofix kinnitustega peatab top tether tooli ohtliku liikumist kokkupõrke korral. Mõlemal kinnitusel on visuaalsed indikaatorid, top tetheril on lisaks ka heli indikaator, mis annab märku tooli ebakorrektsest kinnitusest ning tagab turvatooli õiget kasutust.

Everna-Fix turvarihmade süsteem kasvab koos lapsega. Lapse kasvades reguleerite peatuge vastavalt tema suurusele, turvarihmade süsteem tagab selle, et lõpetate õigel ajal turvatooli 5-punkti rihmade kasutamise ning lülitute ümber auto 3-punki turvarihmadele.

Ühe käega reguleeritav seljatugi lubab lapsevanemal kerge liigutusega asetada turvatool istuvast- lamavasse asendisse.

Everna-fix turvatooli kest töötab koos integreeritud L.S.P. süsteemiga, et suunata löögienergia lapsest eemale ning minimaliseerida kokkupõrke tagajärgi.

Everna-Fix integreeritud ventilatsioonisüsteem laseb istmekatte alt õhu ringlusse, tagades lapsele mugava istmetemperatuuri - ka kõige kuumematel päevadel.

Mõõdud: 58 x 44 x 82 cm
Kaal: 12.4 kg

Spetsifikatsioonid

12.4 kg

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.