Boiler Electrolux, EWH 30 FORMAX DL 903910532

Boiler Electrolux, EWH 30 FORMAX DL 903910532

  • 14 päeva tagastusõigus
  • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
139 €
179€
Säästad 40€
-22%  • 14 päeva tagastusõigus
  • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

EHW Formaxi kuumaveeboileritel on mitmetasandiline kaitsesüsteem Protect tank ja vee kuumutamise kolm võimsusastet. Boilereid eristavad kompaktsed mõõtmed ja rafineeritud disain.

Electrolux Formax ja Electrolux Formax DL on elektrilised kuumaveeboilerid, millel on püstise lahendusega emailkattega paak.

Tehnoloogia X-Heat
„KUIVADE“ SÕLTUMATUTE TENNIDE SÜSTEEM „X-HEAT“ – tegemist on kahe sõltumatu „kuiva“ kuumutuselemendiga, millel puudub otsene kokkupuude veega. Tennid asuvad spetsiaalsetes metallist katetes, mis on kinnitatud äärikutele paagi alaosasse. Selline lahendus võimaldab:
- hoida ära katlakivi tekkimise;
- võimaldab kuumutada vett kolme erineva võimsusastmega (töötab ainult üks tennidest - 800/1200 W või mõlema tenni samaaegne töötamine - 2000 W);
- jätkata seadme kasutamist, kui üks tennidest on rivist välja, kuna tennid on üksteisest sõltumatud.

Juhtimise lihtsus
Kuumaveeboileri esiküljel asub mugav elektrooniline juhtimispaneel, mille abil on võimalik luua vajalikku vee kuumutamise temperatuuri vahemikus 30 kuni 75 °C. Kui juhtpaneelil valitakse säästlik režiim (asend „ECO“), kuumutatakse vett kuni temperatuurini 55 °C. Sellise temperatuuri puhul tõuseb tennide tööressurss, toimub vee desinfitseerimine ja katlakivi praktiliselt ei moodustu.

Kuumaveeboileril Formax DL on võimlik juhtida kuumutamise võimsust, mis võimaldab paigaldada seadet ja piiratud võimsusega vooluvõrguga ruumidesse.

Funktsioon Multi memory (sarja Formax DL mudelitel)
Sarja Formax DL mudelitel on kasutusel ainulaadne tehnoloogia Multi memory, mis võimaldab kuumaveeboilerit programmeerida, salvestada seadme mällu kuni kolm eraldi veekuumutamise temperatuuri. Iga seadistus salvestab kasutaja lemmiktemperatuuri mällu ja selliseid mällu salvestatud seadistusi on võimalik valida otse režiimivalimisnuppudega, ilma midagi täiendavalt reguleerimata. Mäluseaded säiluvad ka toite väljalülitamisel. Pärast vooluvarustuse taastumist jätkab kuumaveeboiler kuumutamist kuni vajaliku temperatuurini.

Töökindlus ja ohutus
Sarja EWH Formax mudelite mitmetasandilise sisepaagi korrosiooni vastase kaitse eest kannab hoolt süsteem Protect tank, mis koosneb spetsiaalsest ülivastupidavast sulamist, klaasemailist, ja samuti suurendatud massiga mangaananoodist. Kuumaveeboileri tõrgeteta töö tagab äravoolufunktsiooniga kaitseklapp, mis kaitseb seadet liigse paagisisese rõhu eest. Kasutusmugavuse ja -ohutuse huvides on sarja EWH Formax DL mudelid varustatud väljalülitamise kaitselülitiga. EWH Formax DL kuumaveeboilerite sisse on paigaldatud spetsiaalne termostaat, mis rakendub boileri vee kuumenemisel 85 °C-ni, tagades selliselt seadme kaitsmise ülekuumenemise eest.

Soojusisolatsioon
Boilerite tõhusaks soojustamiseks on kasutatud 22-millimeetrist polüuretaanvahtu (CFC-Free). Tegemist on loodussäästliku materjaliga, mis valmistatakse spetsiaalse tehnoloogia alusel kõrge rõhu tingimustes. Vaht on ümbritsevale keskkonnale ja inimeste tervisele ohutu, sellel on suurepärased soojust isoleerivad omadused, mis viivad soojuskaod ja kõrged energiakulud miinimumini.

Tõeline euroopa kvaliteet, mis põhineb kaasaegsetel tehnoloogiatel, täiuslik disain ja kõrge ohutus tagavad kindla ja stabiilse töötamise.

Tüüp: Elektriline
Paigaldus: Vertikaalne
Mahutavus (L): 30
Võimsus (W): 800/1200/2000
Paagi meterjal: Emailitud kattega
LED ekraan: +
Ökonoomne töörežiim: Vee soojendamine kuni 55°С
Kaitse süsteem: Automaatne väljalülitamine tühja paagi korral, ülekuumenemise kaitse
Pretensiooni esitamise aeg (A): 2
Multi memory: Võimaldab programmeerida kuni 3 erinevat temperatuuri
Kütteelement: X-HEAT -2 kaetud küttekeha
Mõõtmed (KxLxS cm): 54,5 x 35 x 34,4

Spetsifikatsioonid

30.0 l

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  • Tulen ise järele
  • Omniva kuller
Tagastamine

Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

Küsimused ja vastused

Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

 

Kuidas saab osta järelmaksuga?

Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

Unustasid veebikaubamaja salasõna?

Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.