LOOMALOOD, KEN WELLS 999889267

LOOMALOOD, KEN WELLS 999889267

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
2,80 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Wall Street Journal on üle kuuekümne aasta uhkust tundnud lisaks tõsisele ajakirjandusele ka oma pentsikute ja salapäraste lugude üle, mis lõbustavad ja rõõmustavad selle lugejaid. Kõige armastatumaks on osutunud muidugi loomalood. Journali veteranreporter ja esimese lehekülje toimetaja Ken Wells on neist kõige paremad, naljakamad ja lummavamad kokku võtnud sellesse raamatusse.
Siia kuuluvad lõbusad teravmeelsed lood läbimurdest kuldkala kirurgias, Briti loomaarmastajate väsimatutest jõupingutustest armuvalus kärnkonnade juhtimisel üle ohtlike kiirteede ja püüdlusest taltsutada kutsu kauakestvat ärevust, määrates talle inimeste rahustit Prozacit. Mitmed lood peegeldavad inimkonna mõju loomariigile: lähivaade tärkavale liikumisele kalade õiguste eest; kunagi kosmoses lennanud USA Õhujõudude šimpansite pensionipõlvele ja jätkuvatele teaduslikele jõupingutustele kõige vintskema vaenlase - prussaka tõrjumiseks. Iga lugu - pentsikust südantlõhestavani - on näide suurepärasest kirjutamisoskusest, mis teeb Wall Street Journali üheks loetavamaks ajaleheks Ameerikas. See võluv ja köitev kollektsioon rõõmustab mitte üksnes loomaarmastajaid, vaid kõiki neid, kes hindavad teisi elusolendeid meie ümber.

Spetsifikatsioonid

KEN WELLS

Pehme köide

EESTI RAAMAT

Eestikeelne

267

2010

0.258 kg

0.25 cm

0.14 cm

0.017

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.