EESTI KEELE ÕPIK 2. KLASSILE, I OSA, 890814450

EESTI KEELE ÕPIK 2. KLASSILE, I OSA, 890814450

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
20,64 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

A. Saro 2013. a õpik läbis põhjaliku uuenduskuuri ja sai kohandatud ümber nõnda, et õpik ja töövihik haakuks teemade, grammatikakäsitluste ja raskusastme poolest uue 1. klassi komplektiga. Koostaja on Salalaeka aabitsa ja sellele järgneva 1. klassi eesti keele õppekomplekti autor Pille Arnek.Põhilised muudatused on järgmised:1. Väike formaat (sarnane 1. klassi komplektiga), lehekülgede taustavärvid heledates toonides.2. Käsitletud kirjandusteosed jäävad enamasti samaks (välja arvatud kaks peatükki), lisaks on mõningaid lugemistekste kohandatud või lisatud.3. Kõige rohkem muudatusi on grammatikateemade käsitluses ning see saab olema sarnane 1. klassi uute õpikutega: grammatikateemade mõistmiseks lühikesed seletused/reeglid ning rohkem toetavaid pilte, skeeme ja praktilisi ülesandeid.4. Arutlustunnid jäävad, kuid on heledal taustal.5. Tegelased Aabi ja Bibi ning kõik muu nukuaabitsaga otseselt seonduv jääb välja.6. Uuendatud õpiku juurde on plaanitud ka e-tund.Samasugused kohandused tulevad töövihikusse. Kokkuvõtteks: 2. klassi komplektis tulevad kõik vajalikud muudatused, et see sobiks uue 1. klassi komplekti järjeks.Õpikut on retsenseerinud Lili Käär, Ülle Noodla ja Katrin Reino.Illustreerinud Piia Maiste, Anne Linnamägi, Catherine Zarip

Spetsifikatsioonid

0.24 cm

0.17 cm

Eestikeelne

144

2019

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.