GÜMNAASIUMI LAIA MATEMAATIKA ÕPIK, V OSA, 890814449

GÜMNAASIUMI LAIA MATEMAATIKA ÕPIK, V OSA, 890814449

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
32,73 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Õpikut on retsenseerinud Hele Kiisel ja Aleksander Monakov.Käesolev õpik on mõeldud gümnaasiumi laia matemaatika õppijaile. Õpik sisaldab XI ja XII kursuse kogu materjali. Tähelepanu oleme pööranud sellele, et õpilane saaks iseseisvalt materjali omandada. Selleks oleme teooriaosa püüdnud seletada õpilasele arusaadavalt ja lisanud hulganisti näiteid.Ülesanded oleme jaganud kolme ossa. Teooriaosale järgnevad õppimisülesanded, mille juurde oleme lisanud viited vajaliku valemi või näite kohta. Edasi tulevad ülesanded, mis on mõeldud õpitud teema harjutamiseks. Enamasti siin enam viiteid valemitele ja näidetele pole. Kolmas, ülesannete osa on koostatud nii, et tuleb osata rakendada omandatud materjali erinevates olukordades ning siduda erinevate matemaatikavaldkondade teadmisi. See ülesannete grupp on mõeldud neile, kellele matemaatika meeldib ja kes soovivad ennast selles valdkonnas arendada.Sisukord:16 INTEGRAAL 16.1. Tuletise kordamine. Diferentsiaal. Algfunktsioon 16.2. Määramata integraal 16.3. Algfunktsioonide tabel. Funktsiooni teisendamine summaks16.4. Kaks olulist integreerimisvõtet 16.5. Muutuja vahetus määramata integraalis16.6. Tasapinnalise kujundi pindala 16.7. Kõvertrapetsi pindala. Määratud integraal. Määratud integraali põhiomadus16.8. Newtoni-Leibnizi valem. Määratud integraali omadused 16.9. Pindala arvutamine määratud integraali kaudu 16.10. Muutuja vahetus määratud integraalis17 PLANIMEETRIA KORDAMINE 17.1. Põhilised tasapinnalised kujundid ja nende pindalad. Kujundite sarnasus. Täisnurkne kolmnurk. Piirdenurgad 17.2. Siinus- ja koosinusteoreem. Kolmnurga mediaanide omadus. Kolmnurga ja hulknurga sise- ja ümberringjoon 17.3. Ringjoone puutuja ja lõikaja. Kõõl- ja puutujahulknurgad 18 SIRGE JA TASAND RUUMIS 18.1. Vektor tasandil. Sirge võrrandid 18.2. Punkti koordinaadid ruumis18.3. Vektorid ruumis ja tehted nendega. Vektori koordinaadid. Punkti kohavektor18.4. Vektorite kollineaarsus ja komplanaarsus18.5. Vektori avaldamine kolme mittekomplanaarse vektori kaudu18.6. Vektorite skalaarkorrutis ja selle omadused18.7. Tasand ruumis ja selle võrrand normaalvektori kaudu18.8. Tasandi võrrand selle rihi kaudu18.9. Kahe tasandi vastastikune asend. Nurk tasandite vahel 18.10. Sirge võrrandid ruumis 18.11. Kahe sirge vastastikune asend. Nurk sirgete vahel18.12. Sirge ja tasandi vastastikused asendid. Tasand läbi antud sirgete 18.13. Tasandi normaal. Sirge projektsioon tasandil18.14. Kolme ristsirge teoreem. Hulknurkade projektsiooni pindala18.15. Nurk sirge ja tasandi vahel

Spetsifikatsioonid

0.24 cm

0.17 cm

Eestikeelne

160

2019

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.