GÜMNAASIUMI LAIA MATEMAATIKA ÕPIK VI OSA, ENNO PAIS 890908212

GÜMNAASIUMI LAIA MATEMAATIKA ÕPIK VI OSA, ENNO PAIS 890908212

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
16,48 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Õpiku koostamisel on suurt tähelepanu pööratud sellele, et õpilane saaks ka iseseisvalt materjali omandada. Selleks on teooriaosa püütud seletada talle arusaadavalt ja lisatud hulganisti näiteid.Ülesanded on jagatud kolme ossa. Teooriaosale järgnevad õppimisülesanded, mille juurde on lisatud viited vajalikule valemile või näitele. Edasi tulevad ülesanded, mis on mõeldud õpitud teema harjutamiseks. Siin enam viiteid valemitele ja näidetele pole. Kolmas, ülesannete osa on koostatud nii, et omandatud materjali tuleb osata rakendada erinevates olukordades ning siduda erinevate matemaatika valdkondade teadmisi. See ülesannete grupp on mõeldud tugevamatele õpilastele ning neile, kellele matemaatika meeldib.Ülesandeid leidub igale tasemele. Programmiväline materjali on tähistatud tärniga.Stereomeetria kursus:19.1. Sissejuhatus ruumigeomeetriasse 19.2. Hulktahukad ja pöördkehad. Püstprisma ja silindri ruumala*19.3. Keha ruumala kui integraal. Cavalieri printsiip19.4. Püramiid. Põhjaga paralleelsete lõigete omadused. Püramiidi ruumala 19.5. Prisma ja püramiidi pindala *19.6. Prisma ja püramiidi ruumala vektorite kaudu19.7. Korrapärased hulktahukad 19.8. Koonuse ruumala ja pindala 19.9. Kera. Kera ruumala ja sfääri pindala 19.10. Pöördkeha ruumala19.11. Kera osad. *Kera osade ruumala *19.12. Tüvipüramiid ja tüvikoonus

Spetsifikatsioonid

ENNO PAIS

Pehme köide

Eestikeelne

88

2020

0.167 kg

0.24 cm

0.169 cm

0.005

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.