ROOTSI KEELE ÕPIK, ILMAR MULLAMAA 890925203

ROOTSI KEELE ÕPIK, ILMAR MULLAMAA 890925203

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
21,84 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Rootsi keele õpiku parandatud ja täiendatud versioon sobib kasutamiseks nii kursustel, koolides kui ka iseõppijatele. Teemade ja grammatikaharjutuste selge ja kiire progressioon viib kiiresti põhisõnavara ning grammatikareeglite omandamiseni ja kasutusoskuseni. Suhtlusharjutused aitavad kinnistada omandatud materjali loova keelekasutuse vormis, kindlustades funktsionaalse keeleoskuse arengu. Kaetud on traditsioonilised algajale keeleõppijale vajalikud teemad (enda tutvustamine, kohtumise kokkuleppimine, kodu, helistamine, tervis). Funktsionaalset keeleoskust toetavad lisatekstid ja harjutused nn tavaolukordades (kohvikus, korteri üürimine jne)Põhjalik ja ülevaatlik grammatikaosa on kirjutatud just eesti keeleõppijale, tehes eestlastele raskemad aspektid lihtsalt ja ülevaatlikult selgeks. Antakse põhilised reeglid ning nende kasutusnäited. Tekstid, grammatikaosa ning harjutused moodustavad ühtse terviku, liikudes samm-sammult efektiivselt edasi. Iga õppetüki lõpus olevad tõlkeharjutused võimaldavad õpilastel head enesekontrolli. Fotod kaasaegsest Rootsist ning värvilised illustratsioonid on kasutatavad vestlusharjutuste toena.

Spetsifikatsioonid

ILMAR MULLAMAA

Pehme köide

Eestikeelne

144

2020

0.3 kg

0.24 cm

0.16 cm

0.01

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.