SA MEELDIKSID MULLE ROHKEM, KUI OLEKSID ROHKEM MINU MOODI, JOHN ORTBERG 890851273

SA MEELDIKSID MULLE ROHKEM, KUI OLEKSID ROHKEM MINU MOODI, JOHN ORTBERG 890851273

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
19,94 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

Igaüks tahab olla armastatud, hinnatud ja lugupeetud. Tahame, et meie elus oleks inimesi, keda võime usaldada ja kelle poole pöörduda, kui raskeks läheb. Inimesi, kes hindavad nii meie andeid, kuid on täiesti teadlikud ka meie puudustest ja läbikukkumistest, ning jäävad kõigest hoolimata alati meie kõrvale.Hea uudis on see, et sügavamad suhted abikaasa, sõprade, laste, töökaaslaste ja isegi Jumalaga pole mitte üksnes saavutatavad, vaid just selleks me loodud olemegi.Autor näitab, kuidas kõikvõimalikest takistustest üle saada ja luua selliseid sügavaid ja tähendusrikkaid suhteid, mida me kõik igatseme – Jumala ja kaasinimestega.Õpime:•kuidas märgata teisi ja vastata kontaktiotsimisele,•kuidas ületada hirmu läheduse ees,•kuidas vältida argielulisi komistuskive,•kuidas saab Jumal igapäevaelu aktiivseks osaliseks.Ükskõik, kas olete mees või naine, pidutseja või müürilill, mõtleja või tundja või hoopis mõne teadusele tundmatu kategooria esindaja, te olete loodud suhtlejateks!

Spetsifikatsioonid

JOHN ORTBERG

Pehme köide

Eestikeelne

300

2019

0.322 kg

0.21 cm

0.138 cm

0.023

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.