MAAGILISED PEEGLID. MAGIC MIRRORS, AIME HANSEN 890875397

MAAGILISED PEEGLID. MAGIC MIRRORS, AIME HANSEN 890875397

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
14,24 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

FOR ENGLISH DESCRIPTION PLEASE SCROLL DOWN. Maagilised peeglid on pildiraamat täiskasvanutele. 40 rõõmsameelset mängulist digimaali on jagatud tsüklitesse vastavalt teemadele: Aastaajad, Looduse vormid, Punane must valge jt. Sobib põgenemiseks argieelust värvide ja vormide maailma, pildid ka meditatiivse iseloomuga. Inspiratsiooniks on olnud naivistlik kunst, looduse vormid ja iidsed idamaised filosoofiad. Sobib hästi ka kinkeraamatuks. Tekstid eesti ja inglise keeles. Aime Hansen on varem avaldanud kuus luuleraamatut ning kolm proosaraamatut. “Maagilised peeglid” on autori esimene pildiraamat. Enne raamatu avaldamist on Aime oma pilte eksponeerinud mitmel isiknäitustel.Magic Mirrors is a collection of artwork by Estonian writer and artist Aime Hansen. The book contains 40 colourful, playful digital paintings; inspired by naivist art, forms of nature and Eastern philosophies. The paintings are arranged into cycles according to various themes: Four seasons, Space and form, Red black white, etc. There is also a meditative quality to the images. All text in English/Estonian. Would also work well as a gift book. Aime Hansen has previously published six books of poetry and three books of prose. “Magic Mirrors” is her first collection of artwork in the form of a book. Prior to publishing of the book she has showcased her artwork at a number of solo exhibitions. Aime’s collection of poetry in English, “Coffee mornings with angels”, is also available in Rahva Raamat (on this website and in the stores).

Spetsifikatsioonid

AIME HANSEN

Pehme köide

Eestikeelne

72

2019

0.355 kg

0.28 cm

0.21 cm

0.005

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.