HALDUSÕIGUSE ÜLDOSA. ÕIGUSAKTIDE KOGUMIK, 890807458

HALDUSÕIGUSE ÜLDOSA. ÕIGUSAKTIDE KOGUMIK, 890807458

 • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes 0€ ettemaks, maksa siis kui kaup käes
27,54 € • 14 päeva tagastusõigus 14 päeva tagastusõigus
 • Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat

Toote kirjeldus

"Haldusõiguse üldosa. Õigusaktide kogumik" aitab õigusala asjatundjal paremini toime tulla haldusmenet‎luse läbiviimisega eesti ja vene keeles või vene keeles kliendi nõustamisega haldusmenetluse valdkonnas. Haldusmenetlus on kogu ‎haldusorgani tegevus avaliku võimu teostamisel ning muude haldusülesannete täitmisel. Paberkandjal trükist on eriti mugav võtta kaasa nõupidamisele, istungile või menetlustoimingu toimumise kohta.Käesolev kogumik on mõeldud advokaatidele, ametnikele ja teistele õigusnõustajatele, kes peavad ‎igapäevase töö osana nõustama kliente haldusõiguse üldosa ja halduskohtumenetluse küsimustes nii ‎eesti kui ka vene keeles. Paralleelsete tekstide kasutamine võimaldab lihtsalt ja kiirelt leida asjakohast ‎õigusnormi või täpsustada õigusterminit vene, või kui kasutaja põhiline keele on vene keel, eesti ‎keeles. Kogumik aitab oma töös ka tõlke, andes terminitele lisaks tervikliku tõlke õigusnormist."Haldusõiguse üldosa. Õigusaktide kogumik" sisaldab järgmisi seadusi:haldusmenetluse seadus;asendustäitmise ja sunniraha seadus;halduskoostöö seadus;märgukirjale ja selgitustaotlusele vastamise ning kollektiivse pöördumise esitamise seadus;avaliku teabe seadus;halduskohtumenetluse seadustik.

Spetsifikatsioonid

0.402 kg

0.21 cm

0.162 cm

0.021

Spiraal köide

269

2019

Kohaletoimetamine

Tarneviisid

  Tagastamine

  Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tasuta tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

  Küsimused ja vastused

  Kuidas tellimust muuta ja katkestada?

  Kui soovite muuta või katkestada juba esitatud tellimust, siis kõige kiiremini saab seda teha helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511. Teine võimalus on saata kiri meie e-posti aadressile hansapost@hansapost.ee või veebis tagasiside vormi kasutades. 

  Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?

  Kui soovite saada infot oma tellimuse kohta, siis helistage Hansaposti klienditeeninduse numbrile 611 5511. Kui olete Hansaposti veebikaubamaja püsiklient, siis saate jälgida oma tellimusi Hansaposti kodulehel. 

  Kuidas ma saan oma tellimust jälgida?

  Hansapost kasutab Omniva ja Itella Smartposti paki kohale toimetamise teenuseid. 

  Valides Omniva transpordiviisi, saab klient jälgida saadetise teekonda Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/jalgimine ). Vöötkoodi saamiseks palun kirjutage (hansapost@hansapost.ee) või helistage Hansaposti klienditeenindusse (611 5511). 

  Itella Smartposti puhul saab klient SMS teavituse paki saabumisest pakiautomaati. Täiendavat infot oma paki kohta saada helistades Itella Smartposti klienditeeninduse telefonile 43 54 547 või 53 495 775.

   

  Kuidas saab osta järelmaksuga?

  Järelmaksu taotlust oma tellimusele saab esitada helistades Hansaposti klienditeenindusse telefonil 611 5511 või vormistada tellimus veebikaubamajas. Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR. Valides transpordiviisiks „pakiautomaat“ järelmaksu taotlust vormistada ei saa. 

  Miks registreeruda veebikaubamaja püsikliendiks?

  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini. 

  Unustasid veebikaubamaja salasõna?

  Uue salasõna saab siit: (suunab:https://www.hansapost.ee/unustasin_salasona), sisestades sinna oma e-maili aadressi.

  Kuidas ma saan oma andmeid muuta?

  Oma andmeid saab muuta helistades Hansaposti klienditeeninduse telefonile 611 5511 või kirjutades kirja aadressile hansapost@hansapost.ee. Hansaposti veebikaubamajas konto registreerinud inimesed saavad muuta andmeid MINU KONTO osa all.