Tere tulemast Hansaposti veebikaubamajja!

Hansapost on mõnusalt kodune kaubamaja tervele perele ja igaks olukorraks! Praktiliste kaupade laia valiku, kiire ja kvaliteetse teeninduse ning alati soodsate hindadega kaubamajast leiab igaüks endale midagi meelepärast ja vajalikku. Aastaringselt, 24 tundi ööpäevas.

Hansaposti kataloogi koondatud iga kaubagrupi parimad pakkumised. Meie veebikaubamajast leiad ka täpselt samad tooted ja lisaks palju suurema valiku igas kaubagrupis ning eripakkumisi ja sooduskampaaniaidRegistreeri end kindlasti meie püsikliendiks – ostuprotsess on kiirem, mugavam ja saad osaleda oksjonitel. Telli ka meie uudiskiri ja oled alati kursis kõige uuemate ning tõesti heade pakkumistega!

Postimüügikataloog HANSAPOST alustas tegevust juba 1997 aasta kevadel ja sai kiiresti tuntuks üle kogu Eesti ja Läti oma laia kaubavaliku, taskukohaste hindade ja paindliku teenindusega. Tänaseks on Hansapostil kümneid tuhandeid püsikliente Eestis ja Lätis, kellele jõuab aastas 12 korda otse koju meie parimate pakkumiste kataloog
2018 aasta märtsikuus ühines Hansapost Soome legendaarse kaubandusettevõttega Hobby Hall. Edasi liigutakse ühise ettevõttena, aga Hansaposti kaubamärk, veebikaubamaja ja eestikeelne mugav klienditeenindus jäävad alles. Ühisettevõte võtab üle kõik senised Hansapost OÜ kokkulepped ja kohustused, kõik pakid jõuavad kliendini kokkulepitud ajal.

Olete alati oodatud tellima!

Hansapost OUTLET ja pakiväljastus aadress:

Järve keskus, I korrus

Tallinn

Hansaposti väljastuspunkt Smarteni LogistikakeskusesRukki tee 1, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa. Kauba väljastamine toimub hoone Tallinna poolses tiivas. Avatud tööpäevadel 9 – 17. 

Kauba eest saab tasuda ainult pangakaardiga.
Väljastustasu: 0.00 €.

Hansaposti väljastuspunkti asukoht:
Juriidiline aadress:

Hobby Hall GROUP OÜ

Luite 19A, 11313 Tallinn

Telefon: 611 5511

Reg.nr. 14628015

KMKR nr.: EE102122815

Arveldusarve: SWEDBANK: EE532200221071095441, BIC/SWIFT HABAEE2X

E-post: hansapost@hansapost.ee